Problem z pamięcią karty graficznej

Witam. Dzisiaj zainstalowałem Win7 wszystko ładnie pięknie ale nie wyszukuje mi pamięci z karty graficznej. Pokazuje tylko 8gb ramu i tyle. Na stronach sprawdzam gra nie za działa bo nie wyszukuje pamięci z karty graficznej. Moja karta to

Nvidia Gt 630. Proszę o pomoc :frowning:

A m.in sterowniki do karty graficznej zainstalowałeś?

Tak. Sterowniki instalowane z płytki, stery płyty też. Próbowałem też przez Win7 pobrać sterowniki automatycznie i dalej to samo :frowning:

Więc zacznijmy od początku, jaka gra? na jakich stronach? Jakie parametry ma twój komputer?

Mając 8GB pamięci ram, masz zainstalowany system w wersji 64 bitowej?

Instalowałem 64 bit ale wbiło 32 nie wiem dlaczego. Gry nie działają żadne to samo na stronie http://www.systemrequirementslab.com/ pokazuje tak :

Video Card

Minimum: 512 MB Directx 9 and Shaders 4.0 compatibleGeForce 8800 GT or Radeon HD 4830

You Have: NVIDIA

Click here for the latest Video Card drivers.

Features: Minimum attributes of your Video Card

Required You Have

Dedicated Video RAM 512 MB 0.0 B

To jest losowa gra.

Dobra naprawiło się starczyło raz a porządnie usunąć i wgrać starsze stery. Dzięki za pomoc.

Temat można zamknąć

W cuda nie wierzę, masz taką wersję jaką instalowałeś :wink:

Nie masz przypadkiem karty graficznej zintegrowanej i dedykowanej? Posiadasz laptop czy komputer stacjonarny?

Stacjonarny. Dawałem na instalacje 64 a mi 32 zainstalowało. Sam się dziwie no ale cóż. Ważne że już działa :stuck_out_tongue:

Czyli pewnie pirat, MS nie wydaje płyty, na której są dwa typy systemu.

Jeżeli instalowałeś 64 a zainstalowało się 32 to znaczy że instalowałeś z pirackiej zintegrowanej płyty bo nie ma takiej płyty w oryginale. W takim razie nie wiadomo co zainstalowałeś - może jakiś syf. Zainstaluj z oryginalnej płyty 64 bitowej.

mbpaw ,

Proszę o kontakt na PW.