Problem z pamięcią RAM

Mam problem z komputerem. Przy włączeniu kompa nie uruchamia mi się system, słychać tylko 3 krótkie sygnały -Bios AMI czyli coś od pamięci RAM jest nie tak. Próbowałem 6 rożnych kości RAM-u i nic, a wszystkie są dobre bo sprawdzane na innych komputerach. Czy to wina płyty głównej? Karta graficzna i dysk twardy są dobre - testowane na innych kompach. Zastanawiam się jeszcze nad procesorem tylko nie mam drugiej płyty głównej z takim samym socketem (478) żeby sprawdzić.

Napisałeś , ale żadnych konkretów.Jaka ta płyta i jakie kości [pojemność, częstotliwość]

Zrób reset Biosu viewtopic.php?f=7&t=267235

Przedmuchaj gniazda pamięci.

Nie pamiętam jaki ram bo u kumpla kompa zostawiłem, zresztą ram był dobry, działał kilka lat. Kumpel format dysków zrobił uruchomił kompa a następnym razem już nie ruszył.

Dodane 11.02.2009 (Śr) 21:50

moje 2 kosci ramu: 128 MB (333Hz) i 512MB (tez 333Hz)

MortisRaziel ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Przepuść Memtesta, może coś z gniazdami pamięci na płycie jest nie tak, na to przynajmniej wskazuje opis.