Problem z pamięcią wewnętrzną

Witam!  :smiley:

Od jakiegos czasu korzystajac z programow typu whatsapp,tango itp. na telefonie nie mogę wysylac ani odbierac zdjec, filmikow itp. Pokazuje mi sie komunikat o braku miejsca w pamieci wewnetrzej telefonu, a kiedy wchodze w ustawienia telefonu to polowe pamieci mam pustą, bo pousuwalam polowe rzeczy specjalnie z tej okazji. Ktoś móglby pomoc? Bo juz strasznie mnie to denerwuje , a nie znam sie na telefonach az tak dobrze. Czy to wadliwe oprogramowanie? Da sie to naprawic, bo telefonu do reklamacji niestety nie moge oddac, ale to juz dluzsza historia.

 

model telefonu: Huawei Y300-0100 z androidem

 

Może chodzi o pamięć RAM. Tej masz 512MB więc dość nieduża ilość jak na androida i bardziej wymagające appki.

Możesz spróbować wyłączać zbędne aplikacje i dopiero wtedy uruchomić te programy.

Witaj, popraw proszę tytuł tematu tak aby wstępnie informował o problemie, użyj przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym dolnym rogu Swojego posta-> następnie skorzystaj z opcji Użyj pełnego edytora. Dziękuję za uwagę.

Tip: Unikaj słów: “problem”, “help”, “pomocy” i.t.p. Tego typu słowa nie spowodują szybszej reakcji a mogą odnieść odwrotny skutek od oczekiwanego, tytuł tematu ma być skróconym opisem Twojego posta- powodzenia.

 

Nie pomogło… zamknęłam wszystkie i dalej ‘za mało pamięci’ . 

Na forum piszemy w języku polskim, używamy “ś, ć, ź, ż, ą, ę, etc.”, oraz znaków interpunkcyjnych proszę użyć przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym dolnym rogu posta i dokonać zalecanych poprawek w treści posta/ów i tytule wątku, tytuł możesz edytować po użyciu zaawansowanego edytora, dziękuję za uwagę.