Problem z pamięcią wirtualną

czasami mi wyskakuje ze wartosc pamieci wirtualnej jest krytycznie mala ? Co to oznacza ? dokupic ramu ? czy jak ?

a ile masz tej pamieci?

masz za mało fizycznej i system pobiera wirtualną mozesz zwiekszyc wartość nawet 2 krotnie do wielkości pamieci ram moj komp - włąsciwosci - zawansowane - ustawienia - zawansowane i zmieniasz

Po pierwsze zmień temat.

Po drugie kliknij na Mój Komputer prawym przyciskiem myszy>>własciwosci>>Wydajność>>zaawansowane>>Wydajność (ustawienia)>>zaawansowane>>zmień. Tam zwieksz sobie wartość pamięci wirtualnej 1,5X ram liub 2x am

lazikar no i tyle wlasnie mam 256 * 1,5 = 384 czyli wypadalo by chyba juz dokupic minimum z 512mb ramu co nie? jesli tak to jaki polecacie?? W dobrych pieniazkach?

PS Co mam zmienic w temacie bo nie wiem? jesli mozesz to zrob to zamnie a jesli nie to napisz o co kaman to zmienie sam ok ?

lazikarowi chodziło o to jak jest zatytułowany ten temat. W regulaminie jest mowa o tym by tematy nazywać konkrenie. Proponuję zmienić temat na: “Problem z pamięcią wirtualną”

Kiedyś jak miałem jeszcze 128 RAM-u to jak grałem w grę tteż wyskakiwało mi takie coś,najlepiej dokupić jedną kostkę albo nie grać w gry :wink: Taka kostka 256 kosztuje około 60-80 zł.

Jesli masz 256 MB to mozesz zobaczyc czy problem zniknie jak ustawisz 512 poczatkowej.

Jak nie to najlepiej dokupić pamięc.

ok thanks