Problem z pamięcią wirtualną


(Suchy 666) #1

czasami mi wyskakuje ze wartosc pamieci wirtualnej jest krytycznie mala ? Co to oznacza ? dokupic ramu ? czy jak ?


(Tiho) #2

a ile masz tej pamieci?


(M a x) #3

masz za mało fizycznej i system pobiera wirtualną mozesz zwiekszyc wartość nawet 2 krotnie do wielkości pamieci ram moj komp - włąsciwosci - zawansowane - ustawienia - zawansowane i zmieniasz


(lazikar) #4

Po pierwsze zmień temat.

Po drugie kliknij na Mój Komputer prawym przyciskiem myszy>>własciwosci>>Wydajność>>zaawansowane>>Wydajność (ustawienia)>>zaawansowane>>zmień. Tam zwieksz sobie wartość pamięci wirtualnej 1,5X ram liub 2x am


(Suchy 666) #5

lazikar no i tyle wlasnie mam 256 * 1,5 = 384 czyli wypadalo by chyba juz dokupic minimum z 512mb ramu co nie? jesli tak to jaki polecacie?? W dobrych pieniazkach?

PS Co mam zmienic w temacie bo nie wiem? jesli mozesz to zrob to zamnie a jesli nie to napisz o co kaman to zmienie sam ok ?


(Bartekn77) #6

lazikarowi chodziło o to jak jest zatytułowany ten temat. W regulaminie jest mowa o tym by tematy nazywać konkrenie. Proponuję zmienić temat na: “Problem z pamięcią wirtualną”


(Duda) #7

Kiedyś jak miałem jeszcze 128 RAM-u to jak grałem w grę tteż wyskakiwało mi takie coś,najlepiej dokupić jedną kostkę albo nie grać w gry :wink: Taka kostka 256 kosztuje około 60-80 zł.


(lazikar) #8

Jesli masz 256 MB to mozesz zobaczyc czy problem zniknie jak ustawisz 512 poczatkowej.

Jak nie to najlepiej dokupić pamięc.


(Suchy 666) #9

ok thanks