Problem z pamięciami 2x512 DDR2

Witam,

mam problem z pamięciami. Zrobiłem skanowanie memtestem na obu kościach połączonych razem[3 godziny skanowania] potem pojedynczo[1-2h, 2-2h]. Gdy były połączone w dual memtest wyświetlił mi ponad 4500 błędów a jak pojedynczo to na jednej 10 błędów a na drugiej 769. Zaniosłem pamięci do sprzedawcy i powiedziałem że są uszkodzone. Na drugi dzień przychodzę i pytam się jak z pamięciami a on mi mówi że są sprawne i że to nie jest problem z pamięcią[problem dotyczy częstych blue-screenów]. Powiedział żebym przeinstalował system z formatem. No to tak zrobiłem, podzieliłem dysk na partycje i zainstalowałem system na nowo. I…znowu to samo! [ponowiłem skan memtestem tak samo jak wcześniej] Nie wiem jakim programem wykonany był skan w sklepie i jestem zmuszony ufać na słowo że pamięci są sprawne. Obie kości są na gwarancji ale sprzedawca nie chce mi ich wymienić bo jego zdaniem nie ma po co wymieniać działających pamięci. Acha dodam że nie są to pamięci jakieś znanej firmy tylko OEM.

Co mogę w takiej sytuacji zrobić?

Dowiedz się jakim programem sprzedawca testował te pamięci, i jeżeli możesz zrób nim test u siebie, jeżeli nie to niech on zrobi memtesta.

W każdym przypadku możesz się rozmyślić i w ciągu 7 dni oddać zakupiony sprzęt i żądać zwrotu pieniędzy