Problem z Panda Antivirus Platinum

(Itelm) #1

Mam problem jak skonfigurować Pande bo nie pozwala dodawac załączników na poczcie ani wysyłać SMSów z GG bo mi ten wbudowany firewall blokuje! !!

(S Man1) #2

Możesz wyłączyć firewall'a i zainstalować sobie jakąś inną zaporę :slight_smile:

(Boby X) #3

Używam Pandy platinum 7.0 i The bat! i jak do tej pory nie miałem problemów z wysyłką wiadomości z lub bez załączników.zobacz swoje ustawienia w pandzie/stała ochrona/firewall/konfiguracja/programy z dostępem do sieci/konfiguruj/lista programów.z gg może być podobnie chociaż tu problem może być inny bo jeżeli panda pozwala gg na dostęp do sieci to samo wysłanie smsa nie powinno już zależeć od niej.Pozdrawiam

(Xiao19) #4

pewnie twoje emaile sa zarazone i to dlatego ci blokuje hihih

a sms poszukaj w opcjach niemozliwe zeby ci je blokowal jak nieda rady pozostaje ci przeinstalowanie pandy

(Vojtz) #5

Coś musisz mieć źle skonfigurowane w Pandzie. Używam jej od 5 miesięcy i nic takiego się nie dzieje. W Pandzie masz opcje dostępu programów do sieci, sprawdź - konfiguracja stałej ochrony - stała ochrona za pomocą firewalla - dostęp - możesz określić programy z dostępem (lub nie) do sieci.