Problem z panda

ściagnąłem przed chwila ze stronki pandy wersje testowa titanium 2005, plik mam na pulpicie i jak na niego klikam to pisze tak :

c:\document and settings\dom\pulpit\panda titanium 2005.exe nie jest prawidłową aplikacja systemu win32

O co z tym chodzi?

O to chodzi, że się raczej ściągneło z błędami i trza jeszcze raz zassać ;]

Plik jest trafiony. Znaczy uszkodzony. :wink:

Zobacz to

http://www.searchengines.pl/phpbb203/in … temu+win32

A moze instalka jest uszkodzona sciagnij z innego zrodla

tylko to się odnosi do czegos innego :lol:

no kurde nie wiedziałem że na stronce pandy można zassać uszkodzoną wersję :o

zaraz zassie z vortalu zobaczymy, mam nadzieje że ta wersja nie bedzie uszkodzona :lol:

Plik moze się uszkodzić w czasie ściągania. Niekooniecznie ten plik jest trafiony na serwerze.

Ze moze byc uszkodzona aplkiacja niewidzialem innych postów przed napisaniem tamtego :wink:

a jak bym pobieraj jakimś programem wspomagającym to tez może się uszkodzić??

Mam newsa z kochanego wortalu plik jest dobry:) będe testował pande przez miesiąc :slight_smile:

Żle ściągnięty plik - mogłeś miec jakieś zakłócenie podczas ściągania

Może ;]

Tak zwłaszcza,gdy dwa programy pobierające działają na raz,mogą sobie przeszkadzac,wyłącz jeden i pobierz plik za pomocą drugiego

A ja bym Ci polecił skopiować plik z C:\WINDOWS\repair\autoexec.nt i wkleić go do katalogu system32

też tak miałem tylko ze z pełną wersją pozdrawiam

szkoda że tak późno, bho tamtą wersje usunąłem z dysku już, mam teraz te z vortalu i jest ok

Ale to nie zawsze dziala mi nie pomoglo przy fajnej starej grze pomogl format ale i tak sie zblizal :roll:

nawet nie mów mi o formacie bo ostatnio co tydzień formatuje kompa, i musi to sie jak najszybciej skończyć :slight_smile:

Zainstalowałem pande ale jest do ***, własnie ją odinstalowuje, albo wruce do swojego nortonka albo do kaspra 8)

Duzo ich masz :stuck_out_tongue: Ja siedzie na Kasperskim 8) Polecam zdecydowanie

ja bym powiedział bardzo duzo, z gazet ale i to tylko używałem ich do testowania albo do tego by jakimś innym antyvirem kompa przeskanowac, to z wersji trial to mam wszystkie jakie tylka są,

z pełnych wersji mam kaspra z entera, nortona 2005 którego kupiłem miesiąc temu i mksa którego też kupiłem pełna wersje dwa tyg. temu, teraz mam na kompie znowu nortona 2005 i mksa, w tym ze norton mam włączone wszystkie funkcje a mks ma włączony tylko monitor rejestru, i słuzy mi mks do dodatkowego skanowania kompa, tak jak skaner online :slight_smile:

Dobra temacik mozna zamknąć bo mój problem z panda rozwiązany :lol:

To pozostań na nim jest bardzo dobry a co do pandy to niewarto sobie głowy nia zawracać moim zdaniem najwieksze gó…o jakie znam.

Miałem Pandę ale nie podobała mi się ponieważ strasznie spowalnia komputer :cry: Avast jest najlepszy i za darmo! Polecam