PROBLEM z partycją Acronis Disk Director Server

Witam!

Około pół roku temu, zakupiłem laptopa… Nie wiedziałem, na co wtedy zwracać zbytnio uwagę i teraz mam pewne problemy, najbardziej męczy mnie fakt, że nie mam w ogóle partycji. Jest tylko jeden główny dysk, który posiada 200gb. Po każdym ponownym zainstalowaniu windowsa, tracę oczywiście wszystko…

Ostatnio użyłem programu Acronis*Disk Director Server i zrobiłem sobie partycję 80gb.

Komputer jest tak zainfekowany i jest na nim nieporządek, że muszę użyć recovery disc i ponownie zainstalować windowsa (viste), lecz boję się, że ten program (Acronis*Disk Director Server) utowrzył tak jakby wirtualną partycję i że po formacie jej poprostu nie będzie.

Straciłbym wtedy zbyt wiele danych, bo prawie 60 gb, z czego conajmniej 30gb jest dla mnie niezbędne!

Proszę o pomoc, czy faktycznie dane zostaną utracone z tej partycji, jakie jest najlepsze wyjście dla mnie?

Pozdrawiam

Zgrać na dvd dane, które mają zostać i użyć “recovery disk” (tracisz partycje). Możesz również zgrać na dvd i spróbować z instalacją z płyty od visty (taką od microsoft’u) - oryginalne płyty instalują się z kluczami z laptopów i nie robią “cudów na partycjach”. Zrób jednak kopie bezpieczeństwa danych.