Problem z partycją (Jak usunąć?)

WItam !!Potrzebuje pomocy!!Wykonalem partycje tak jak pisze na vortalu…w demonstracjach… bo chcialem zainstalowac linuxa…

NIe stety nie udalo mi sie to… :confused: :twisted:

I teraz ,gdy mi sie system wlancza sprawdza pliki systemowe … (klikam ssc zeby pominac)potem patrze na moj dysk C i jednak ta partycja tak jakby byla… bo mi zjadlo 20 gb!!I teraz moje pytanie oraz prozba o pomoc-

Czy mozna to cofnac?jesli tak to jak?!

Prosze o pomoc !!

David1111

Poczytaj - Konkretne tematy…

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W tym celu proszę użyć przycisku icon_edit.gif

Zignorowanie prośby będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

David1111

gdybyś wszystko tak zrobił jak jest w demonstracjach to byś teraz tu niepisal

Ja bym jeszcze raz skorzystał z GParted i bez paniki “ponaprawiał”

radze ci wcześniej ze 4razy oglądnąć demonstracje z kartka i ołówkiem pozapisywać i do dzieła :smiley:

Zrobilem w 100% dobrze partycje ale instalacja linuxa troche inaczej wygladala!!I nie moge usunac tej partycji…!!Pomocyyyyyy:P

Użyj minidystrybucji linuxa - GParted 0.3.4-7 (http://www.dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=59&id=1738). Nagraj na płytę i włącz (bootuj). Tam usuń partycję, tą którą chcesz i miejsce wolne, które zostało, “dodaj” do innej partycji, którą chcesz rozszerzyć. Przed tym procesem polecam ponazywać dyski (jak się tego nie wykona, to można trochę się pogupić i zepsuć :/).

Juz probowalem problem polega na tym ,ze partycje usune ok… ale jednak te 20 gb ciagle nie ma… :frowning: i nie wraca do tego jak bylo… (czyli mialem 150 gb ciagle mam 130 gb) :stuck_out_tongue_winking_eye:

wiec te 130gb powiększ na 150