Problem z partycja mi dynamicznym instalacja systemu

Witam
Chce zainstalować na nowo system win7 i podczas instalacji pokazuje mi 4 partycje jedna z systemem druga z zainstalowanymi programami i trzecia z moimi danymi czwarta oczywiście 100mb. Są jeszcze jakieś 3 partycje 0mb i nie mogę ich usunąć. Wszystkie partycje są dynamiczne jak teraz usunąć druga partycje i połączyć z ta pierwsza aby zainstalować na nowej zwiększonej partycji Windowsa.

Jak usunac puste partycje?
https://zapodaj.net/0397dbb361e52.jpg.html

System plików w schemacie MBR pozwala na utworzenie 4 partycji podstawowych. Jak i kiedy utworzyłeś 3 dodatkowe partycje , powinieneś chyba wiedzieć. Wtedy win zamienił wszystkie partycje na dyski dynamiczne. Zdjęcie pokazujące partycję Nowy(G:) w zarządzaniu dyskami jest przepiękne, tylko po co je wstawiasz? Uważasz iż co i skąd chcesz usunąć inni mogą się domyśleć?

Tam są jakby się przyjrzeć 3 partycje po 0mb jak to usunąć, widać to na zdjeciu. Co do dynamicznych partycji to chyba jak kiedyś instalowałem system i przy instalacji dzielił dysk na mniejsze partycje wtedy musiał zmeinic je na dynamiczne. A jak powinny wyglądać partycje? Dynamiczna powinna być tylko z systemem a resztę powinny być zwykłymi patycjami?

Dokąd nie pokażesz całego okna zarządzania dyskami to szukaj porady u wróżek. Na zdjęciu ja widzę jedynie partycję Nowy(G:). Ale możliwe iż inni mają lepszy wzrok. Powodzenia.