Problem z partycją na MP4

Witajcie, mam poważny problem z odtwarzaczem mp4. Jest to podróbka która wabi się mniej więcej tak: Reproductor MP3 MP4 8gb - 8 gb TFT - NUEVO - negro

Otóż, płyta ze sterownikami do tego “iPoda” nie działała. Szybko ściągnąłem sobie jakiś zamiennik. Chodziło mi gł o konwersje filmów.

Sterownik miał jednak programik o nazwie: “MP3 player disc tool” który służy do tworzenia partycji na takich właśnie ustrojstwach… Oczywiście “spróbowałem” sobie… no i KATASTROFA:

Teraz mój Ipod ma 962 MB a nie 8GB !!

bo na MP4,IPOdach i MP# nie robi sie takich operacji jak dzielenie partycji i co gorsze FORMATOWANIE.Musisz zannieść do serwisu

Uruchom “Zarządzanie dyskami” diskmgmt.msc" i spróbuj tym narzędziem usunąc partycje, jakie zrobiłeś na swoim MP4. Potem załuż jedną dużą, o rozmiarze całej pojemności Mp4. Jednak nie gwarantuje, że porada zadziała :smiley:

Nie zgadzam się z Tobą Dawid.

Nowsze Ipody i oprogramowanie umożliwia tworzenie takich właśnie partycji. Kiedy dostałem swojego miał już zrobione 2 partycje, ale bez sensu, bo 1 miała 1MB a druga 7999 MB :slight_smile:

Formatowanie także mu nie szkodziło, gdyż cały software jest nagrany w podzespołach niedostępnych dla zwykłych śmiertelników :slight_smile: (można go co najwyżej flashować)

Obecni urządzenie działa niezawodnie, ale ma 962 MB a nie 8GB

Porada “zanieś do serwisu” mnie nie satysfakcjonuje :wink:

Trebron - Kiedy usunę tę partycje spod diskmgmt.msc to mogę co najwyżej założyć nową w tych samych rozmiarach… (wogóle rozmiar partycji jest nieedytowalny). Porada niestety nie działa :frowning:

może ktoś zna program do tworzenia partycji, który obsługuje wejścia USB?? (Partition Magic wogóle nie widzi tego dysku…)