Problem z partycją PartitionMagic

Witam osiadm PartitionMagic i na jednym z dysków podjołem sięoperacji złonczenia partycji E i O poprostu chciałem połączyć je razem z ich zawartością zatwierdziłem i komputer uruchomił się jeszcze raz. I wszystko zaczynało się robić i nagle zabrakło prądu potem włanczam jeszcze raz i już nie pojawiło się okienko i się nic nie działo a na dysku znikła mi partycja O a wygląda to teraz tak jak mam to cofnąć przywrócić czy musze sformatować partycje O ?? Pomocy

42537aa38a3b9898m.jpg

Złączono Posta : 10.11.2007 (Sob) 19:22

A gdy uruchamiam PartitionMagic pokazuje się takie okno

3c8dfd2080f726f0m.jpg

Złączono Posta : 10.11.2007 (Sob) 19:25

Jak klikne TAK to potem wszystko wygląda nastepujaco

4b4c9b6a6b265285m.jpg tak jak by się coś robiło itp ale czekałem dośc długo i żadnych postępów. Czy uda się odzyskać zawartość partycji i partycje bez utraty znajdujących się tam danych?

Nie wiem czy dobrze rozumuje ale… trzeba by pewnie tą partycję sformatować a potem próbować odzyskać dane.

Możesz też wykazać więcej cierpliwości i poczekać może PMagic próbuje przywrócić tą partycję do życia i długo to trwa.

A tak na przyszłość. Przed takimi operacjami typu łączenie partycji robimy kopię zapasową danych.

Możesz też wykazać więcej cierpliwości i poczekać może PMagic próbuje przywrócić tą partycję do życia i długo to trwa.

Więc jest mozliwosc ze uda sie przywrócić? No bo jak go włanczam pojawia się komunikat a potem coś sie wykonuje i każe mi czekać… Hmm ale przeszło godzine tak zostawiłem i nic.

A zalezy mi na danych z tej partycji.

Według mnie powinieneś poczekać aż program nie przestanie pracować ponieważ z komunikatów wychodzi na to iż program przywraca partycje

Tak poczekaj. To może potrwać kilka godzin w zależności od tego ile danych miałeś na tej partycji.

No właśnie też mi się tak wydaje, ok poczekam. I na następny raz będę robił kopie. Mam nadzieje że po jakimś czasie partycja zostanie przywrócona.

Złączono Posta : 10.11.2007 (Sob) 19:44

Partycja ma 12GB A cały dysk 40GB No myśle że w około 2 godziny góra 3 powinno przywrócić jak myślicie, ech niepotrzebnie łączyłem partycje tylko kłopotów narobiłem sobie :stuck_out_tongue:

Tylko ten wszystko dobrze robi co nic nie robi. Każdy lub polepszać to co i tak jest dobre. Nie jesteś pierwszy i ostatni. Powodzenia w odzysku danych.

Już prawie 2 godziny czekania i nadal to samo

http://images24.fotosik.pl/110/4b4c9b6a6b265285m.jpg tak jak na obrazku czekać dalej ??