Problem z partycjami i instalacją Win7

Witam serdecznie. Zaczynając od początku…

Miałem zainstalowane dwa systemy, ubuntu 10.04 lts i siódemkę. Jako że częściej korzystałem z tego drugiego, to ubu chciałem usunąć. Na siódemce zainstalowałem EASUS Partition Master. Tam w nim sformatowałem całą partycje na której było ubuntu i ustawiłem system plików na ntfs. W między czasie wystąpił problem z odinstalowaniem GRUBa ale sobie z nim poradziłem. Po robocie i kiku restartach, otwierając mój komputer na windowsie już, nie pokazywało mi dwóch partycji - powinienem mieć w sumie 4 chyba; wcześniej przed tym wszystkim trzy miałem na windowsie (C D i E), a po sformatowaniu zniknęła mi partycja D oraz ta sformatowana po ubuntu się nie pokazywała, ale za to Partition Magic tą D widział, jej zawartość też. Machnąłem na to ręką i postanowiłem przeinstalować system i wszelakie ukazane przy jego instalacji partycje wyczyścić. Ku mojemu zdziwieniu i tam pokazały się tylko te dwie: C i E, obie sformatowałem. Po tym pojawiły mi się dwie pozycje, surowe, z nieprzydzielonym miejscem, jedna o pojemności takiej jaką miał pojemność dysk C, a druga z taką jaką miał E - czyli git. Przy zaznaczeniu tego nieprzydzielonego miejsca i kliknięciu na ‘Nowy’ (mam nadzieje że się orientujecie jak wygląda instalacja 7ki, no ale po prostu chodzi o przystąpienie do tworzenia partycji pod instalacje) wyskakuje mi błąd:

Instalacja systemu Windows napotkała nieoczekiwany błąd. Sprawdź, czy źródła instalacji są dostępne a następnie ponownie uruchom instalację.


Kod błędu: 0xC0000005

Czego to może być wina, jak to rozwiązać? :? Proszę o pomoc.