Problem z paskiem aktywności na facebook

Jakieś dwa tygodnie temu zniknął mi pasek atywności znajomych, który znajduje się po boku. Nie ma nawet strzałeczki, która by mogła to cofnąć. Wie ktoś co się mogło stać?

1 polubienie

Sprawdź czy nie wycina tego blocker reklam lub np. fb purity.

Hej, mam ten sam problem, pisałam już o tym na kilku forach, na pomocy facebook’a ale nic… strzałeczki brak, a łapka która się pojawia nad listą znajomych nie działa. Jakieś pomysły? jak sprawdzić ten blocker reklam?

czytam na forach, że bardzo dużo osób ma z tym problem i nic nie mogą z tym zrobić niestety…

wyłączyć na chwile i np. z 2 razy przeładować facebooka czy też Ctrl+F5. Jak oczywiście używasz (robi to średnio 4 na 10 Polaków).

nic to nie dało w moim przypadku. Jakieś inne pomysły?
Czytałam nawet że można utworzyć wydarzenie i wtedy się pojawia ta strzałka do paska aktywności, ale u mnie nie zadziałalo

Hej, pojawił się pasek u Ciebie?

niestety nie

ja też mam ten sam problem. Na innych forach piszą że facebook to wyłącza partiami bo nie wszyscy mają wyłączony pasek aktywności

U mnie i u rodziców też zniknął. Na YT są tutoriale jak go przywrócić (patrzeć na filmiki z ostatniego miecha), ale nie ma to sensu, bo to działa tylko do czasu odświeżenia strony.
Tak więc najwidoczniej albo FB chce na amen się tego pozbyć, albo szykują jakieś zmiany.

nie moge znalezc. mozesz podeslac jakis link?

mógłbyś podesłać te filmy? I już nawet wiem dlaczego nie działa. Dodali marketpalce. Jak się kliknie w to nad kontaktami czatu pojawia się lista sklepów w miejscu gdzie były aktywności.

https://www.youtube.com/watch?v=3Mm-X_QkeZw Jeszcze kilka dni temu działało, ale najwidoczniej po wprowadzeniu Marketplace już nie działa. Mimo to warto śledzić autora filmiku oraz komentarze, bo kto wie - może na dniach napisze nowy skrypt.

1 polubienie

pasek aktywności został usunięty. Tutaj możecie zgłaszać aby przywrócili funkcję https://www.facebook.com/help/community/question/?id=10210333738730902