Problem z paskiem narzędziowym w Openoffice org 3

Witam

Mam problem z ustawieniem pozycji na pasku narzędziowym w openoffice org 3 a mianowicie w programie Draw w dziale formatowanie tekstu jest opcja “kierunek tekstu” problem w tym że nie mogę wyciągnąć tych przycisków na pasek, po klliknięciu nic się nie dzieje, następnym problemem jest brak tych opcji (kierunkowanie tekstu) w programie Writer.

Czy ktos może mi powiedziec oco z tym chodzi?

dzieki pozdrawiam

g.

  1. PPM na polu tekstowym -> Pozycja i rozmiar

Co do przycisków, ustawisz wszystko poprzez opcję “Dostosuj pasek narzędzi”.

  1. Co do drugiego problemu (Writer), zaznacz wybrany tekst -> PPM na nim -> Znak -> Pozycja -> Obrót/skalowanie

“Co do przycisków, ustawisz wszystko poprzez opcję “Dostosuj pasek narzędzi”.”

no właśnie ta opcja nie działa, po klęknięciu danej opcji, ona pojawia się na ułamek sekundy i znika

  1. Co do drugiego problemu (Writer), zaznacz wybrany tekst -> PPM na nim -> Znak -> Pozycja -> Obrót/skalowanie

ok, a czy jest jakaś możliwość “wyjęcia” tej opcji na wierzch?

pozdrawiam

g.

Jaką konkretnie wersje OpenOffice posiadasz? Zerknij na inną odmianę GoOO (http://go-oo.mirrorbrain.org/stable/win32/3.0/) czy problem i tam występuje.

gavron ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

zainstalowałem, dokładnie ten sam problem, klikniecie danej opcji, nic nie daje, pasek tylko mignie i tyle, ikona się nie pojawia :frowning:

g.