Problem z paskiem przewijania - zaznaczanie ikon nie działa, opóźnione reakcje na działania


(libe2014) #1

Jest   taki  problem,

kursor  "dziwnie"  się  zacina np.  w  przeglądarce (FireFox)  czasami nie łapie suwaka.  Strona działa normalnie, kursor można poruszyć,, nawet pasek się podświetla, ale przez jakieś 5 sekund się nie przesuwa, nawet gdyby kliknąć poniżej suwaka na pasek, co normalnie przyspiesza przesunięcie suwaka. W momencie zwiechy nie działa.

Podobne objawy są w sumie na każdej przeglądarce, a również np podczas zaznaczania do  przenoszenia obiektów, po prostu ich nie łapie, chociaż  są zaznaczone, kursor "przelatuje" po nich i nic, jakby na moment ich nie było. Albo przy zamykaniu okna - klikam w "x", i widać charakterystyczne podświetlenie, a jednak zamknięcie nie następuje, jest to jakby ślepe kliknięcie.  Także przy wybieraniu z listy paska podpowiedzi ma takie "ślepe" zachowania.

Korzystam z touchpada  (Elan), macie jakieś pomysły?

Nie wiem od kiedy jest problem, chyba od kilku miesięcy, system ostatnio przeskanowany i wyczyszczony  ze  śmiech, cookiesów, trojanów  itp.  W sumie nic to nie dało, lekka przycinka ciągle jest. Nawet przeinstalowałam sterowniki touchpada.

System to Windows 7.

 

pozdrawiam!

OTL.Txt