Problem z paskiem

Witam mam taki problem a mianowicie zasałem ze strony styl Windows’a 7 na XP a dokładnie to http://shp.net.pl/modules.php?name=StyleXP Seven Transformation Pack 3.0 i zainstalowałem to po czym komputer się zresetował i uruchomił ponownie :slight_smile: Wszystko było ok odpalił się ale jak załączył się pulpit to pokazała się tapeta na pulpicie i myszka i oprocz tego nic więcej nie ma i nic nie moge zrobić ani otworzyć paska nic tylko działa menadżer zadań windows może ktoś mi pomoże jak to ********* usunąć w cholerę !!

Wejdź w tryb awaryjny (F8 przy starcie komputera) i odinstaluj ten programik. Ewentualnie w instalatorze może być opcja naprawy instalacji.

Nigdy czegoś takiego nie polecałem , bo później są właśnie takie efekty z większością programów do transformacji.

posterMAN ,

Poczytaj Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Windows Registry Editor Version 5.00


[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon]

"Shell"="Explorer.exe"

Wklej do notatnika, zapisz jako, plik fix.reg typ pliku - wszystkie pliki. Następnie uruchom go, zgódź się na dodanie informacji do rejestru.

Powinno to dodać explorer do autostartu. Jak chcesz go natychmiast uruchomić, wejdź do Menedżera zadań (Ctrl + Alt + Delete) kliknij plik --> nowe zadanie (uruchom) wpisz explorer.

Praz zobacz artykuł --> Brak ikon na pulpicie. Naprawa explorer.exe.