Problem z PC po wymianie karty graf

Witam !

Już na początku zaznaczam że niezbyt się znam na blaszakach to nie wypisujcie lama, noob itp bo to i tak nic nie zmienia.

Do rzeczy.

Mam kompa już leciwego: Płyta-MSI KT4AV, procek AMD Sempron 3200+, 1 GB ram, karta radeon 9600, zasilacz MGB 350S ATX.

No i problemem jest karta a właściwie jeje wymiana na inną.

Kupiłem nówkę HIS Radeon HD4650, AGP, 1GB DDR3, 1080p Full HD - po włożeniu w miejsce starej karty komputer uruchamia się ale zatrzymuje na czarnym ekranie bootowania i po pojawieniu się napisu Checking NVRAM…" myśli w nieskończoność. Po włożeniu starego radeona wszystko jest OK.

Myślę, że to problem sprzętu :frowning: Czy można coś z tym zrobić? To znaczy abym mógł korzystać z nowej karty ?

Proszę o poradę

Odinstaluj stare sterowniki na tej 9600 i dopiero wkładaj nową.

Zasilacz na złom.

Zrobiłeś błąd kupując taką kartę do tego kompa bo jest to stara podstawka i nie odczujesz większej różnicy wymieniając tylko grafe.

Popełniłeś błąd w ogóle modernizując ten złom, trzeba było złożyć nowego kompa od podstaw.

Napeno podpiąles dodatkowe zasilanie, ktore wystepuje w wersji agp. Sprobuj jeszcze reset biosu i sprawdz na mocniejszym zasilaczu. Bo jak to juz wspomnial adhd twoj to zlom (tanie zasilacze nie osiągają deklarowanej mocy producenta).

Możecie mi chociaż podpowiedzieć jaki ten zasilacz kupić do płyty którą podałem ? Lub też jakie używki kupić aby złożyć "używalnego blaszka opartego o tę kartę. Mam zamiar kupić nowego PC ale dopiero na wiosnę przyszłego roku. Do tego czasu musze sobie radzić.

Można przecież kupić używany sprzęt w dobrej cenie :?