Problem z PC

Witam. mam pytanie. w tym roku składałem komputer na nowych i dobrych częściach gry takie jak wiedźmin 3 fifa 15 itp działały na najwyższych wymaganiach bez żadnego ścięcia, lecz dzisiaj odpalam komputer chciałem pograć w CS’a GO i nawet na średnich bardzo ścina. Wie ktoś co jest nie tak? 

Oczywiście … że nie.

 

Następnie napisz pełną specyfikację swojego komputera. 

Witaj, popraw proszę tytuł tematu tak aby wstępnie informował o problemie, użyj przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym dolnym rogu Swojego posta-> następnie skorzystaj z opcji Użyj pełnego edytora. Dziękuję za uwagę.

Tip: Unikaj słów: “problem”, “help”, “pomocy” itp. Tego typu słowa nie spowodują szybszej reakcji a mogą odnieść odwrotny skutek od oczekiwanego, tytuł tematu ma być skróconym opisem Twojego posta- powodzenia.

 

Na forum piszemy w języku polskim, używamy “ś, ć, ź, ż, ą, ę, etc.”, oraz znaków interpunkcyjnych proszę użyć przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym dolnym rogu posta i dokonać zalecanych poprawek w treści posta/ów i tytule wątku, tytuł możesz edytować po użyciu zaawansowanego edytora, dziękuję za uwagę.