Problem z pendrive - brak botowania

Siema

Mam problem z pendrive EDGE GOODRAM 8GB a mianowicie chce zrobić na nim obraz dysku z linuxem tak aby botowała przy starcie komputera.Używam programu Universal-USB-Installer-1.9.1.2 oraz LinuxLive USB Creator 2.8.16 w tym pierwszym wyskakuje mi taki błąd poczym proces kopiowania pliku ISO idze dalej lecz gdy prububuje go zbotować to wyskakuje błąd:

Blad dysku

to samo w LinuxLive USB Creator

Dodam że wcześniej nie miałem problemu z tym pendrive botowałem na nim różne wersje linuxa a teraz się nie da

jakim programe moge naprwić ten błąd

linx.png

Jaki system plików sformatowałeś na pendrajwie? Dla pewności zrób FAT32.

Siódemka jest 64-bitowa a linuksy 32-bit? Czasem coś się na tym etapie konfliktuje.

Może dlatego nie działa. Spróbuj używać , może zaskoczy.

jest on sformatowany do Fat32 a operacje tą robię na XP HE 32bit screen pobrany z Google ale błąd ten sam.

czy to jest 32bit czy 64bit to nie ma różnicy bo nie raz robiłem boot USB z linuxem i wszystko działało a teraz ten bląd

Jeśli masz jakieś inne dowolne livecd innego linuksa, to możesz z jego poziomu utworzyć bootowalnego pendrive’a z tym drugim obrazem iso za pomocą polecenia dd. Przed próbą sprawdź 10 razy jak wykrywany jest pendrive przez linuksa uruchomionego z livecd.