Problem z pendrive, nie czyta

witam wszystkich, a co w temacie. mam pamięc przenośną (pendrive mp3 player) dzisiaj odmówiła posłuszeństwa i po włączeniu wyskakuje informacja NO FILE, nie pokazuje plików które są tam zamieszczone. formatowałem ją i pakowałem odnowa muze i dalej to samo.

prosiłbym o pomoc jak to rozwiązać, by zaczął ponownie widzieć pliki.

pozdrawiam i z góry dziękuje za udzielone informacje.

co za odtwarzacz? FIRMA, MODEL.

to taki zwyklas:

CLAS DHLSON

model: #MP569A

512MB Digital mp3 player

hehe no to masz już powód. Zepsuł się

Aha a nie masz przypadkiem tam przycisku HOLD ?

tzn… zepsuć to nie. chodzi o to ze działa. jeżeli nagrywam na niego jako dyktafon to zapisuje i odtwarza. jako dysk przenośny tez działa, jedyne co to nie chce odtwarzać mp3…

przyczyną niemożności wykonania na nim jakiejkolwiek operacji było zablokowanie klucza przez Kasperskiego, wykrył na nim wirusa tzn. mailera i zablokował do niego dostęp. wyczyszczenie rejestru jv16 i usunięcie tego klucza umożliwiło dalszą prace na tym pendrive.

bynajmniej w tym przypadku był to taki problem.

witam serdecznie,

moze ktos mial kiedys problem taki jak moj i moglby doradzic lopatologicznym polskim jak postapic w takiej sytuacji.

mam dwa peny: 1. my flash 16gb, i 2. memorex 8gb. w przypadku szesnastki za kazdym razem kiedy podlaczam do kompa (jakiegokolwiek) wyskakuje polecenie sformatowania pena. wszystko fajnie tylko pen jest pelen waznych danych i jesli go sformatuje przepadna na zawsze, a to jedyny nosnik na ktorym je mam. jak wiec odzyskac te dane? komp nie rozpoznaje pena, widzi go jako dysk H, nie rozpoznaje po nazwie, jaka mu wczesniej nadalam. nie zezwala tez zeskanowac pena, ani otworzyc go, zawsze wyskakuje komenda o sformatowanie. czy ktos spotkal sie juz z takim problemem? potrzebuje bardzo umieszczonych na nim danych.

z kolei z osemka memorexa (wewnątrz posiada mały dysk) zawsze bylo ok, ktoregos razu podlaczylam do kompa i nie widzi jej zaden komp, kompletnie nie moge uruchomic. nic nie przychodzi mi do glowy, bo nie uszkodzilam pena w zaden sposob, nigdy nawet nie upadl na ziemie. jak go uruchomić? czy istnieje możliwość odczytania danych z samego dysku? jak odzyskac dane z pena, ktorego nie widac na zadnym kompie?

z gory dziekuje za kazda wskazowke i pozdrawiam forumowiczow.

kupiłam pendrive firmy kingston o pojemności 2GB. Mam radio samochodowe imago im-c2. Nie chce mi odczytywać plików po podłączeniu pendriva. Wszystko jest sprawne więc co może być nie tak? Proszę o pomoc w tej sprawie bo juz nie mam cierpliwości do tego. Bardzo diękuję