Problem z pendrive (nie rozpoznano urządzenia usb)

WItam. Wiem, że temat “nie rozpoznano urządzenia usb” był już wałkowany pełno razy lecz przeglądałem mase stron i odpowiedzi nie znalazłem. Żadna nie pasowała do mojego typu problemu. Otóż chciałem przeinstalować system (Windows 7 starter) na moim netbooku i nagrałem go na pendrive używając programu windows 7 usb/dvd download tool. Wszystko pięknie, pendrive wykrywało przed nagraniem na niego systemu tym programem. Otóż gdy system skończył się nagrywać i gdy pojawił się komunikat, że skończono i mogłem zamknąć okno, odłączyłęm pendrive pojawił się peoblem. Nie wykrywa mi pendriva na żadnym komputerze i pojawia się komunikat “nie rozpoznano urządzenia usb”. Na tym się kończy i nie jestem w stanie nic zrobić. Pendrive to Kingston Data traveller 8gb.

 

A uszkodzenia  elektroniki nie  bierzesz pod uwagę ??

 

Do  tego  naprawdę nie potrzeba nim rzucać :stuck_out_tongue:

 

Próbowałeś sformatować pamięć? 

polecam Linux live CD -> często urządzenia nie wykrywane pod windą pod linuxem montują się bez problemu 

fiesta - Nie mogę jej właśnie sformatować bo nawet się nie pojawia jako pendrive w mój komuter. Tylko komunikat “nie rozpoznano urządzenia usb”

To że się tam nie pojawia to jeszcze nic nie znaczy. Użyj jakiegoś live CD, ja polecam gparted.