Problem z pendrive'em, sam się odłącza

Witam wszystkich serdecznie. Mam mały ale bardzo istotny dla mnie problem, a mianowicie.

Posiadam Pendrive’a VERBATIN STORE N GO USB i mam taki problem, gdy podłączę pendrive’a do komputera, to jest odczytywany całkiem normalnie, gdy próbuję wrzucić na Niego pliki niewielkiej wagi to też bez problemu, ale gdy próbuję wrzucić coś większego, jak film, gra itp to wygląda to tak, że klikam wklej, nagle wyskakuje komunikat: Błąd kopiowania pliku, Nie można skopiować (…) . Nie można odnaleźć określonego pliku, sprawdź czy ścieżka i nazwa określonego pliku są określone poprawnie. Po czym pendrive sam się odłącza, po chwili znów się uruchamia.

Czy może ktoś wie, czym to może być spowodowane? Jakieś rady? Na pendrive nie mam nic ważnego, ale generalnie jest to sprzęt potrzebny mi do pracy, więc nie jestem w stanie się z Nim rozstać.

Wszystkim serdecznie dziękuję za pomoc! Mateusz.

Spróbuj kliknąc PPM na przenoszony plik…Wyślij do…litera pendriva a nie metodą kopiuj…wklej.

niestety nie pomogło… problem nadal występuje

Dodane 29.10.2013 (Wt) 12:38

zdarzają się momenty, że ta opcja pomaga, ale niestety długość przesyłania pliku wzrasta kilka krotnie w odróżnienia do normalnego czasu przenoszenia pliku