Problem z pendrive'm - psucie sie plików

Witam. Mam taki problem z pendrivem że jak wrzucam jakis plik np. w power poincie to plik się deformuje i nie moge go później odczytać. Tak samo ze zdjęciami. Co z tym fantem zrobić? może pamięć jest jakaś walnięta? Do kosza? :expressionless:

a spróbuj zformatować pendriva, może pomoże?

formatowałem juz zanim napisałem tego posta. :confused:

a gwarancja?

Taki pendrive nie jest drogi, zależy jaka pojemność… Kingston 1 GB za 20 zł

na mobo wkładasz do portu USB 1.1 czy USB 2.0?

a możesz wytłumaczyć klopas co to za różnica? jak się to ma do problemu który ma polopolo1991?

Proszę nazwać temat konkretnie. Zapoznaj się z regulaminem i zasadami pisania na forum.

bo jak ja podłączam czasami do 1.1 to połowa plików zostaje uszkodzona o po ponownym podłączeniu pisze że trzeba go sformatować…

to jakiś masz dziwny pendrive :stuck_out_tongue: bardzo dziwny… ja ze swoim nie mam takich problemów…

przypomniało mi się coś. Kiedyś też miałem problem z odczytaniem danych z pendriva. Wtedy powodem tego okazało się to że za szybko po skopiowaniu pliku na pednrive wyciągałem go z gniazda USB. W widnowsie było ze kopiowanie ukończone i wtedy od razu myk wyciągałem. Później odłączałem go najpierw poprzez bezpieczne usuwanie sprzętu i działało. Ale tak było na moim starym pednrive. Teraz tak nie mam…

no to mi nic nie zapisywało, wyciągłem i pisało że niedokończył zapisywania…

miałem tak 2 razy

Tak ale problem jest taki że zawsze go poprawnie używałem[bezpieczne usuwanie sprzętu]itd. Więc nie wiem skad te problemy. Formatowałem go już kilka razy[co parę tygodni]. Gwarancja? Niestety to był prezent więc gwarancja odpada. :frowning: Nie ma jakiegos defragmentatora dysków czy czego żeby to naprawić?