Problem z pendrivem

Witam. Mam problem z pendrivem. Mam na nim program ale nie mogę go w żaden sposób otworzyć. Nie mogę też skopiować go do komputera żeby go zainstalować. Sprawdzałam na innych komputerch i tam jest wszystko ok. Macie jakiś pomysł, jaka może być przyczyna? Mam Windowsa XP, antywirusa Microsoft Security - jeżeli to jakoś pomoże w identyfikacji przyczyny problemu… Pomóżcie ![-o<

I jeszcze jedno. ten sam program skopiowałam sobie też z drugiego komputera na kartę pamięci i chciałam uruchomić, ale była ta sama sytuacja. Pokazuje sie ,brak odpowiedzi". Na innych komputerach wszystko się instaluje, więc to nie jest raczej wina programu.

kinia61 ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę zapoznać się w pierwszej kolejności z regulaminem forum, a następnie z tym tematem. Po zapoznaniu się proszę poprawić tytuł tematu, używając przycisku zmien.gif

Jaki to program?

Spróbowałaś wrzucić program na inny komputer, potem użyć innego nośnika i wrzucić go na twój komputer? U mnie w niektórych przypadkach pomaga :wink:

Dodatkowo, na czas instalacji możesz wyłączyć posiadanego antywirusa - czasem to on może powodować jakieś nieprawidłowości.

Jeszcze jedno - instalator, obraz płyty? Spróbuj rozpakować pliczek WinRar’em. Z rozpakowanego pliku wybierz te, które odpowiadają za instalację.