Problem z penem. laptop go widzi ale pokazuje 0 MB pamieci

podpialem pod laptopa pena pqi 16gb. ladnie sie pliki kopiowaly az w koncu pen przestal swiecic i okienko z kopiowaniem sie wylaczylo wiec stwierdzilem ze sie juz ladnie skopiowalo… po chwili wyjalem go i wsadzilem jeszcze raz… zadnego autoodtwarzania :frowning: a w moim komputerze widzi dysk wymienny ale jak klikam dwukrotnie to wyskakuje okienko z poleceniem “wloz dysk do stacji dyskow”

w sumie to nic z nim nie zrobilem wiec nie wiem o co chodzi a to nie moj pen… :frowning:

probowalem juz HP USB Disk Storage Format Tool ale jako naped widzi usb flash storage ktory ma 0 MB

probowalem tez formatu poprzez cmd i komende “format (u mnie “j”): /u”

skanowalem tez dysk w poszukiwaniu wira, ale jest czysto

Masz vistę ? czy xp ?

Jeśli Vistę to spróbuj zastosować się do tego

nie jest to mojego autorstwa ale mi pomogło

mam wlasnie viste i w momencie “6) za pomocą polecenia clean zerujemy dysk usb (jeżeli nie da się wykonać tego polecenia patrz. pkt A6)” nie udalo sie a wiec bylbym wdzieczny gdybys dal linka do strony z ktorej to skopiowales

somebody999 , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Poza tym na forum używamy polskich znaków (ż, ź, ć, ą, ś itp.). Korzystając z przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

diskpart wykrywa mi moj dysk i dysk usb ale przy tym usb pokazuje uparcie ze brak nosnika … czy to ma oznaczac ze bede musial wspollokatorce kupic pena za 150 zl?.. ehh