Problem z Pes 5

Witam mam duzy problem z wlaczeniem pes 5:

Kiedy 1 raz wogole instalowalem ta gre na kompie elegancko sobie gralem codziennie pozniej musialem format zrobic i juz mi sie niechcialo od nowa grac w to,tymczasem wczoraj postanowialem 8) ze sobie zagram wszystko ok sie zaintalowalo gralem zaraz po instalacji natomiast pozniej juz sie niechciala wlaczyc , tzn wlaczala sie gra wszystkie te licencje na lige sie pokazywaly ale gra sie zawiesza przed pokazaniem sie intra probowalem odinstalowac i zainstalowac ponownie i dalej to samo.Sterowniki mam te same co przed formatem directa tez i inne bajery niewiem o co chodzi tymbardziej ze zaraz po instalacji wczoraj chodzila a dzisiaj jak drugi raz instalowalem to juz nie prosze o pomoc :frowning: z gory dziekuje

geforc zacznij stosować polską pisownię - proszę poprawić - inaczej :arrow: śmietnik

Podczas włączania gry cały czas naciskaj szybko(cały czas) ENTER.Ktoś już miał taki problem :slight_smile:

Skopiuj option file, odinstaluj PES-a, wyczysć rejestr z wpisów po PES-ie, zainstaluj ponownie PES-a, wklej option file->spróbuj włączyć.

niestety dalej to samo zawiecha przed intro ;(:frowning: