Problem z pesem 5

Co mam zrobić, chcę rozpocząć następny sezon w karierze a mam kase na minusie i wyskakuje mi game over :(Nie wiem jak sprzedawać graczy

nic nie zrobisz

Wczytaj wcześniejszy zapis(o ile takowy posiadasz) no i musisz kogoś sprzedać albo nie kupować.

Zawodników sprzedaje się w Master League w trybie negotiations\My team(dusisz przycisk podania na zawodniku, którego wybierasz) i wybierasz “Enter team player for possibly transfer” no i musisz czekac aż się po kogoś zgłoszą o ile jest to okres transferowy, jeżeli nie to współczuję, że save poszedł się walić :confused:

a da sie kupic zawodników w League?

W trybie league nie da się kupować zawodników…ale ja zrobiłem tak:

gram Barceloną League mode, a że w rzeczywistości Gudjohnssen przeszedł do Barcy, to ja w edit mode, zrobiłem transfer do mojego klubu i w trakcie League Mode o dziwo pojawił się "Gudi: w moim składzie :slight_smile:

Dasz poradnik?? :mrgreen:

Nie jestem pewien, ale wszelkie zmiany jakie robi się w edit mode zostaną wprowadzone do League po rozpoczęciu nowego sezonu.

No mi Gudjohnssen dołączył do składu już w trakcie sezonu…oczywiście w trybie league mode.

no tak ale jak to zrobić??

Włącz PES 5 -> Wejdz w edit mode -> register player - > (w moim przypadku) Gudjohnssen z Chelsea do FC Barcelona.

Wychodzę z edit mode, wchodzę do league mode, wczytuję grę i mam Gudiego w składzie.

aha dzięki umie działa tak samo :* :mrgreen:

U każdego działa tak samo, nie ma innej możliwości :stuck_out_tongue:

Cieszę się, że mogłem pomóc…

MAT92 zacznij nazywać tematy prawidłowo - proszę zmienić tytuł na konkretny