Problem z php i sql w Chat'e

Witam.

Problemy występuje z drugim iChat’em zainstalowanym na tym samym MySQL, lecz przy jego instalacji został zmieniony prefix i wszystki ścieżki zostały tez poprawnie zmienione gdy folder iChat został zmieniony na iChat_MOD.

A problem występuje gdy chcemy dodać bądź odświerza się iChat:

Fatal error: require_once(): Failed opening required '/home/user/domains/strona/public_html/[b]engi[/b]/engine/classes/mysql.php' (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/user/domains/strona/public_html/engine/modules/iChat_MOD/ajax/refresh.php on line 32

Proszę się dzielić wszelkimi pomysłami co z tym fantem zrobić. Sam z kumplem już próbowaliśmy cos z tym zrobić lecz nie dało rady, dlatego pisze tutaj do was.

Proszę o pomoc i Pozdrawiam, zjebcik.

PS. w kodzie zaznaczyłem pogrubiony elemet który nie występuje na serwerze a podany jest w ścieżce, miedzy innymi to komplikuje sprawy, lecz gdy podamy mu dokładną ścieżke bez tego “engi” też to nic nie daje i wyskakuje ten kompunikat.

Sprawdź ścieżki do tego pliku. Brakuje mysql.php w tej lokalizacji.

Masz tam w tym błędzie wszytko podane gdzie szukać jak na tacy, wysilić się odrobinkę, mowa o ‘refresh.php’ linia 32, ładujesz tam ten ‘mysql.php’ do którego masz złą ścieżkę.

Co to jest iChat czy Chat’e? To to samo?

Chodzi mi o iChat a ścieżka do pliku jest następująca: require_once ENGINE_DIR . ‘/classes/mysql.php’;

Dodane 06.11.2012 (Wt) 22:40

ten bbcode dodałem bo chciałem pogrubic tą czesc której nie ma na serwerze a sama się dodaje mimo że w pliku refresh.php jest podana dobra ścieżka.