Problem z phpNewsManager

No więc, zainstalowałem na stronce w/w skrypt.

Gdy próbuje się zalogować to pokazuje się:

Nie znam php, więc proszę się nie śmiać jeśli to coś banalnego. Jeśli ktoś zechce mi pomóc, to proszę o porady w prostym języku i o opisanie dokładnie tego, co muszę zrobić.

Z góry dzięki :slight_smile:

Podaj linka do stronki

http://www.dbsphere.yoyo.pl

system newsów jest w folderze newman, ale nie jest jeszcze zamieszczony na stronie

Nook podanie linka nic nie da, php jest przecież wykonywane po stronie serwera

shark1 pokaż pierwsze powiedzmy 5 linijek tego pliku http://www.dbsphere.yoyo.pl/newman/index.php

A czy przy instalacji podałeś dobre dane ? czy zrobiłeś wszystko zgodnie z instalacją ?

hasło podałem dobre, nazwe i użytkownika bazy danych skopiowałem z danych na yoyo.pl, więc chyba tak…

Pierwsze 5 linijek raczej by Ci nic nie dało, więc dam trochę więcej, ale czy to Ci coś da, to nie wiem

<?php

// ******************************************************************************************

// ****

// **phpContentManager v1.46**

// **Author: Gregor Klevze**

// **Contact: gregor@klevze.si**

// **Last Update: 20.May, 2005**

// ****

// ******************************************************************************************


$title = "phpNewsManager "._NEWMAN_VERSION;

require_once("header.php");


if($psw == TRUE)

{

 ?>

nie no, jednak troszkę więcej pokazał byś… fragment obok którego będzie coś takiego napewno

WHERE uname=

| <? $res1 = mysql_query(“SELECT count(*) from $db_news”) or die(“error1”); $ar1 = mysql_fetch_array($res1); $res2 = mysql_query(“SELECT count(*) from $db_news_comments”) or die(“error2”); $ar2 = mysql_fetch_array($res2); $res3 = mysql_query(“SELECT count(*) from $db_weekQ”) or die(“error3”); $ar3 = mysql_fetch_array($res3); $res4 = mysql_query(“SELECT count(*) from $db_weekA”) or die(“error4”); $ar4 = mysql_fetch_array($res4); $res5 = mysql_query(“SELECT count(*) from $db_pnews”) or die(myError()); $ar5 = mysql_fetch_array($res5); $res6 = mysql_query(“SELECT count(*) from $db_users”) or die(myError()); $ar6 = mysql_fetch_array($res6); if(empty($ar1[0])) $ar1[0]=0; if(empty($ar2[0])) $ar2[0]=0; if(empty($ar3[0])) $ar3[0]=0; if(empty($ar4[0])) $ar4[0]=0; if(empty($ar5[0])) $ar5[0]=0; if(empty($ar6[0])) $ar6[0]=0; $nfo = mysql_query(“SELECT info FROM $db_admin where uname=’$login’”) or die(myError());; $inf=mysql_fetch_array($nfo); $lst = explode("#", $inf[0]); ?>

| <?=_STATISTICS;?> | <?=_ACTUAL;?> | <?=_LASTVISIT;?> | <?=_NEW;?> |
| <?=_ONLINENEWS;?>: | <?=$ar1[0];?> | <?=$lst[0];?> | <?=$ar1[0]-$lst[0];?> |
| <?=_NEWSCOMMENTS;?>: | <?=$ar2[0];?> | <?=$lst[1];?> | <?=$ar2[0]-$lst[1];?> |
| <?=_WEEKLYPOLLQ;?>: | <?=$ar3[0];?> | <?=$lst[2];?> | <?=$ar3[0]-$lst[2];?> |
| <?=_WEEKLYPOLLA;?>: | <?=$ar4[0];?> | <?=$lst[3];?> | <?=$ar4[0]-$lst[3];?> |
| <?=_PUBLICNEWS;?>: | <?=$ar5[0];?> | <?=$lst[4];?> | <?=$ar5[0]-$lst[4];?> |
| <?=_REGISTEREDUSERS;?>: | <?=$ar5[0];?> | <?=$lst[5];?> | <?=$ar6[0]-$lst[5];?> |

|

<?mysql_query(“UPDATE $db_admin SET info=’$ar1[0]#$ar2[0]#$ar3[0]#$ar4[0]#$ar5[0]#$ar6[0]’ where uname=’$login’”);?> [/code]

Tyle wystarczy?