Problem z pilotem - karta TV Aver Media

Witam

W ostatnim czasie przypomniałem sobie o mojej karcie telewizyjnej AverTV Super 007. Normalnie karta na PCI podłączona. Wszystko działa…

Zauważyłem jednak, że przy próbie zmiany kanału za pomocą pilota za każdym razem… mimo siły nacisku jaką wywieram przełącza się na dwa kanały do przodu, a nie jeden.

W czym problem ? Jak go rozwiązać ? Od razu mówię, że baterie zmieniłem i nic.

Pozdrawiam

Rozkręć wyczyść, pewnie przycisk się zacina przez brud z palców.

A jakiś inny pomysł ? Bo mój pilot niestety nie ma żadnego elementu typu śrubka, a koniecznie rozwalić go całego nie chce.

Tak czy siak bez otwarcia pilota nic nie zdziałasz. Użyj jakiegoś sztywnego tworzywa do podważenia. Widzę że boczki ładnie się rozchylają jednak ja nie będę ryzykował, bo mój pilot działa :stuck_out_tongue: W najgorszym przypadku, po zabiegu skleisz go sobie na stałe;-] Na 90% będzie tak jak mówił Tobi -brud, który skleja membrankę. …zawsze zostanie alternatywa -PILOT UNIWERSALNY. :smiley:

No tak… Te, który jest 3 razy większy od mojego… :slight_smile:

No dobra, dzięki Wam. Proszę o nie zamykanie jeszcze wątku. Dopiero jak zdziałam to dam znać.

Dodane 20.04.2010 (Wt) 15:11

Chyba jednak był to jakiś problem z oprogramowaniem. Wrzuciłem sobie Aver Media Center i śmiga aż miło. Dzięki w każdym razie za pomoc.

Temat do zamknięcia.