Problem z pilotem w dell

mmam laptopa dell inspiron 1525 był wgrany oryginalny system vista . gdy zmieniłem na xp przestał działac pilot co sie mogło stac

i jeszcze jedno odnosnie bluetooth : nie wiem jak go właczyć ew. skad pobrac sterowniki

ze strony producenta można ściągnąć sterowniki.

niestety jeśli miałeś zainstalowana viste to już raczej sterów do xp nie znajdziesz bo Dell jeśli instaluje viste to już sterów do starszych systemów nie produkuje

@devil33

A kto pisał o HP?

@pupek

Wszystkie sterowniki do Twojego laptopa są poniżej. Niestety producent nie przewidział sterowników do XP. Musisz sprawdzać na forach internetowych jak ludzie sobie radzą. :frowning:

Dell Inspiron 1525

pupek ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu oraz nie używając polskich znaczków (ę, ą, ś, ż, ź, ć, ń, ł, ó). Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z całym regulaminem forum, a następnie używając przycisku zmien.gif

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika oraz mogą zostać wyciągnięte konsekwencje w postaci ostrzeżenia.

no pomyłka z mojej strony faktycznie dell

a co do sterowników to można spróbować zainstalować program Everest i sam powinien znaleźć sterowniki i podać linki może coś pomoże