Problem z pingiem w CS GO, sam odszukałem przyczynę ale nie wiem co dalej

Gdy gram na serverach cs go społecznościowych (z Polski i niektóre z niemiec) ping mam 20 do 50 max, lecz na serverach valve właściwie zawsze mam 80-100 pingu (nie muszę chyba mówić co to oznacza przy tak instensywnej rozgrywce kiedy licza sie milisekundy i gdy ma się ping to gdy się stanie w miejscu żeby broń byla celna to gra myśli że dalej biegnę i nie mam celności) [czasami trafię akurat ten dobry routing i mam ping 45-55]
Moim operatorem jest Multimo (w sumie aktualnie to jest Telestrada) przy czym z tego co zauważyłem tak naprawde to wszystko idzie niby po łączach tepsy ale infrastrukturze t-mobile polska a żeby było śmieszniej wyjście “na świat” mam przez t-mobile czechy 
no i w sumie reszta informacji jest zawarta w obrazku który trzeba czytać od lewej do prawej i każda kolejna kolumna to pokazane routingi między serverami

i teraz moje pytanie brzmi co ja mam właściwie zrobić ? dzwonienie do mojego operatora z tego co zauważyłem dotychczas nie przynosi skutków, nie zadzwonię przecież do t-mobile bo mnie wyśmieją, że nie jestem nawet ich klientem z kolei nie zmuszę operatora żeby sam zadzwonił do t-mobile się dogadać aby ustawić routing bo hmmmm… można to przetłumaczyć na “nie jesteś klientem premium więc nie gwarantujemy parametrów łącza”
czyżby zmiana operatora była jedynym wyjściem ? jeśli tak to chyba sobie po prostu odpuszczę chyba, że ktoś ma inny pomysł i się nim podzieli
obrazek w pelnej rozdzielczosci gdyby forum zle przetrawilo

Możesz być praktycznie pewien, że operator specjalnie dla Ciebie nie zmieni trasy do serwerów valve. W tym wypadku jedyne co możesz zrobić to zmienić operatora. Jeśli działasz na łączach ADSL/VDSL Orange  to prawdopodobnie masz możliwość skorzystania np z netii która z tego co pamiętam ma całkiem optymalne połączenie z zagranicą i opóźnienie powinno być niższe. Możesz sobie zresztą sprawdzić opóźnienie na http://lg.netia.pl/, w Twoim przypadku należy do tej wartości która zostanie tutaj wyświetlona dodać jeszcze opóźnienie wynikające z technologii, które z tego co widzę wynosi u Ciebie około 24 ms.

 

EDIT:

Ewentualnie możesz wykupić jakiegoś VPNa przez który będzie odbywał się ruch, możliwe, że wtedy trasa będzie optymalniejsza, od siebie polecę: https://www.mydevil.net/vpn.html

no własnie myślałem na VPN żeby zmienić routing na routing vpna tylko to były by już dodatkowe koszta które już ewentualnie wolałbym wydać na ESEA i mieć dobrego antycheata i stabilne 128tick servery, w sumie zmiana operatora brzmi najsensowniej dlatego chyba będę niedługo szukać jakiejś innej opcji, ba ! może z jakims lepszym uploadem niż moje marne 1mb to przynajmiej można by postreamować trochę na twitchu 
anyway dzięki za odpowiedź, myślę że topic można zamknąć no chyba że moderatorzy zostawią to może wywiąże się jakaś ciekawa dyskusja jak trafią tutaj ludzie mający internet od tmobile albo telestrady 
gdyby takie osoby były nawet jeśli nie gracie w gierki ze steama to możecie zrobić tracert i wkleic wynik, żeby jakis pogląd na to wszystko był
tracert 185.25.182.225
tracert 155.133.248.35
tracert 162.254.197.72

Nie piszesz jaki to jest system.

Zobacz ten poradnik, może chociaż odrobinę się przyda:

Zmniejszanie pingu w grze, optymalizacja łącza

XMan to akurat nie jest tutaj problemem bo wszystko co moglem z mojej strony zrobic juz zrobilem lacznie z optymalizacja sprzetu pod maksymalna wydajnosc (wiesz stan c4 procesora, pagefile, zmiana trybu karty graficznej w tryb bodajze pci zeby lepiej z prockiem gadala itp itd.) i tak samo z ustawieniami sieciowymi, i problem zdiagnozowalem i nawet masz w pierwszym poscie wszystko