Problem z Pingiem w CS GO

(Kawuxd) #1

Sorry ale nie wiem czy w dobrym dziale napisałem, a mianowicie od prawie tydodnia nie wyszukuje mi serwero cs go do tego na meczach turniejowych mam stały ping 230 a zawsze miałem 20/30 jeśli ktoś wie coś na ten temat to będę wdzięczny za informacje

(tosiekbu) #2

Witam,

Musisz posprawdzać czy nie masz czegoś podejrzanego w systemie , sprawdz uruchamiane procesy przy starcie, możliwe też że to wina Twojego ISP.

Ja jakiś czas temu grając w D3 również przez wysoki ping nie mogłem grać, okazało się że rozwiązaniem u mnie (dostawca orange) było wyłączenie routeru na 15 minut i wszystko wraca do normy,komputer miałem czysty

Na początek wrzuć log

FRST

http://forum.dobreprogramy.pl/nowy-log-obowi%C4%85zkowy-farbar-recovery-scan-tool-t478727/

(Kawuxd) #3

Ja mam kablówkę  

http://www.wklej.org/id/1585490/

http://www.wklej.org/id/1585492/

(tosiekbu) #4

Nie jestem specem od logów, nie widzę tam większych nieporozumień,(pliki tymczasowe pliki harmonogramu) lecz mogę Ci zaproponować zmianę antywirusa na coś innego  polecam nawet darmowe AVG daję radę

(Semtex) #5

Witaj, popraw proszę tytuł tematu tak aby wstępnie informował o problemie, użyj przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym dolnym rogu Swojego posta-> następnie skorzystaj z opcji Użyj pełnego edytora. Dziękuję za uwagę.

Tip: Unikaj słów: "problem", "help", "pomocy" i.t.p. Tego typu słowa nie spowodują szybszej reakcji a mogą odnieść odwrotny skutek od oczekiwanego, tytuł tematu ma być skróconym opisem Twojego posta- powodzenia.

Poza tym na forum piszemy w języku polskim, używamy "ś, ć, ź, ż, ą, ę, etc.", oraz znaków interpunkcyjnych proszę użyć przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym dolnym rogu posta i dokonać zalecanych poprawek w treści posta/ów i tytule wątku, tytuł możesz edytować po użyciu zaawansowanego edytora, dziękuję za uwagę.

(Kawuxd) #6

Ale co mi niby daje zmiana antywirusa ?

(tosiekbu) #7

W wielu przypadkach avast potrafi namieszać w połączeniu z siecią(mino że do tej pory działał dobrze), skonsultuj się ze swoim dostawcą możliwe że wina jest po ich stronie

(Semtex) #8

Zapomniałeś o poprawnej pisowni, popraw Swoje posty albo wątek zostanie usunięty.

(Kawuxd) #9

Dzwoniłem i mówił ze wszystko jest w po rządku itd, spróbuje zmienić tego antywirusa i dam znać

(tomekz699) #10

Po pierwsze wyłącz takie rzeczy jak openfm,skype. Nic nie pobieraj w tym czasie, nie oglądaj żadnych filmów . Sprawdź czy LoL niczego nie aktualizuje.

I upewnij się czy inni użytkownicy Twojej sieci niczego nie ściągają.

(Kawuxd) #11

Nic nie daje wszystko sprawdzałem ;/

(tomekz699) #12

Może żeby sprawdzić czy to wina łącza zrób ten test i powiedz ile pingu masz

Ja przed chwilą zrobiłem i mi pokazało prawdziwy wynik(64 ping i tyle zwykle mam w cs:go)

(Kawuxd) #13

Ping mi pokazało 15

(tomekz699) #14

Czyli dostawca spełnia swoją rolę,

Tylko w cs:go masz taki ping?

Widziałem w logach,że grasz w LoL, tam też masz taki ping ?

(Kawuxd) #15

Spójność plików robiłem z 5 razy i nic to nie dało ;/ a w lola też mam normalny  ping tylko w CS GO mam ping 230 na turniejowych i nie wyszukuje serwerów 

(tomekz699) #16

Spróbuj wrócić do ustawień fabrycznych, a jeśli to nie pomoże to nie pozostaje nic innego jak przeinstalować cs. Ja grałem wczoraj i miałem normalny ping na turniejowym czyli ok 50, więc chyba nie ma problemu po stronie Valve.

(Kawuxd) #17

A jak wrócić do tych fabrycznych ustawień ?

(tomekz699) #18

wejdź w ustawienia i tam w grafice i innych daj na początkowe czy jakoś tak, dokładnie nie pamiętam.

(Kawuxd) #19

Dalej nic ;/

(tomekz699) #20

Ja bym na Twoim miejscu przeinstalował cs , a jeszcze lepiej steam(tylko,że z nowym pobieraniem całej gry :slight_smile: ) . Wiem, że to długo trwa, ale cóż innego wyjścia nie widze. Może inny forumowicz Ci będzie w stanie pomóc, ja już nie mam pomysłów. :frowning: