Problem z pingiem w grach. Typu cs itp

Witam.

Od niedawna gram na BN w Diablo. Okazało sie ze mam masakryczny ping, tylko nie wiem co moze byc przyczyna, gdyz predkosc mojego lacza jest raczej przyzwoita (patrz link ponizej). Dodam ze problam z duzym pingiem mam we wszytkich grach dzialajacych na podobnych zasadach jak diablo(np: cs, cod, et) ping w takich grach oscyluje u mnie w granicach 2tys ms, a za to w grach podobnych do MuOnline, WoW czy inny SilkRoad ping nie przekracza 200ms w zaleznosci od obciazenia serwera. Ponizej zamieszczam 2 screeny, na jednym widac test mojego poleczenia internetowego a na drugim ping do battlenet.pl . Jesli ktos ma jakiekolwiek pomysly co moglbym zrobic jestem otwarty na propozycje.

Oto screeny:

test:

http://img69.imageshack.us/img69/115/kupowynetsp2.jpg

ping:

http://img236.imageshack.us/img236/193/pingyy3.jpg

Z góry dziekuje za pomoc.

Caithness

Jesteś nowy albo ktoś coś ci wkręcił, pingiem mógłbyś się zacząc przejmować gdyby wartość osciągneła powyzej 200 milisekund wtedy może były by lagi :stuck_out_tongue:

Na poziomie 40 jest ok.

Po 2 w grach pingi mogą być duże, ze względu na np. odległość do serwera lub styki między operatorskie, o ile nie ma lagów jest ok.

P.S, jakim cudem w grach np. Cod masz ping jak podałes ok. 2 tys, skoro “wskazówka” zatrzymuje się na maks 999 ms.Cos mi sie wydaję, że troche sobię powymyslałeś

Haspet.

Zgodze sie w CoD. Ale nie w diablo, cs konkretnie chodzi o diablo, a ping samemu mozna sobie obliczyc 1sec=1k ms zanim podniose cos w diablo mija ok 2-3 sek. Nie wazne. Co do tego 40ms tak, na stronach podczas pobierania plikow. Ale gdy gramw gry typu cs czy diablo gdzie ludzie tworza serwy sami mam takie pingi nie wiem czemu…