Problem z pingiem w grach

Witam,

mam problem z pingiem w CS Steam od wczoraj… Zawsze miałem w CS na serwerze na którym gram ping max 90 (mieszkam w niemczech, net 32 mb - odległość dlatego taki ping), ale dało się grać było elegancko. Miałem problem z kompem wczoraj i przeinstalowałem system, po zainstalowaniu wszystkich sterowników włączam CS, wbijam na serwer… pingi 140-500 :confused: Po zainstalowaniu CfosSpeed ping 80-150 … jednak jest powyzej 100 i kickuje mnie z serwera :confused: Ping na speedtest.net do Warszawy to 61 ms. Zrestartowałem routery i wszystko skonfigurowałem na nowo, ping także się zmniejszył.

Jeszcze jest problem bo nie wiem jak w Windowsie 7 (Home Premium) wyłączyć QoS, mam niemiecki system i dlatego z tym problem. ;/

Możliwy jest ping przez to, że nie zainstalowałem DirectX 9.0c i bodajże 10 ? Po prostu directa pominąłem nie wiem czemu :stuck_out_tongue:

Jak w procesach ustawie priorytet hl.exe ponizej normalnego to ping spada i rzadko skacze powyżej 100, ale to i tak kickuje jak skoczy ;/ Gdy ustawie najniższy to w ogóle ping 400+ .

Proszę o pomoc ;/ Nie wiem co się stało. Tak na każdym serwerze, jak wbijam z kompa innego to ping taki jak wcześniej tutaj czyli max 90.

@edit:

Windowsowa zapora wyłączona, aktualizacje też.