Problem z pingiem w grach


(Pwp94) #1

Witam, ostatnio zacząłem grać w haxballa i zauważyłem, iż początkowy ping średnio wynosi 60/100. Po czasie ping wynosi 100/4000 i nie wiem czym jest to spowodowane. Na speed teście ping jest dość niski.

Podaje logi:

OTL:

http://wklej.org/id/820125/

Extras

http://wklej.org/id/820134/

Link do testu:

http://www.speedtest.pl/test/44030797

Z góry dziękuje za pomoc


(Forty Seven) #2

Korzystasz może z Google Chrome? Ostatnio jest problem z wbudowanym flash'em w tej przeglądarce i ping cholernie skacze. Spróbuj na innej przeglądarce, np. Opera. Albo wyłącz pepper flash wpisując w pasku adresu: chrome://plugins/


(Pwp94) #3

Korzystam z mozilli i IE. W obu przeglądarkach ping po jakimś czasie skacze skacze do 4k, ale później maleje. Jednak to bardzo utrudnia grę.


(Forty Seven) #4

Podstawowe pytanie w tej sytuacji to jaki masz internet? Stałe łącze czy bezprzewodowy? Polecam Ci także stworzyć własny room w haxball'u i zobaczyć jaki ping mają inni, gdy wejdą do Ciebie. Ping skacze ci tylko w hax'ie czy tak samo jest w innych grach?


(Pwp94) #5

Mam stałe łącze 4 Mbps i jak w haxie tworze room, to inni mają podobną sytuacją - też im bardzo laguje. Właśnie w cs'a jak gram na steam'ie ping mam dość stabilny w granicach 20-40

-- Dodane 28.08.2012 (Wt) 18:34 --

Pomoże ktoś w problemie :wink: ?


(Forty Seven) #6

Skoro w cs masz taki ping, to pies jest pogrzebany gdzieś w haxball'u. Nic mi nie przychodzi do głowy. Jeśli nie próbowałeś, to spróbuj może przeinstalować przeglądarkę oraz Adobe Flash Player.