Problem z pingiem

Witam, od jakiegoś czasu zacząłem grać w CS 1.6 (ok.3 miesiące) zawsze ping osiągał maksymalnie ok. 38. Ostatnio miałem problemy z komputerem i musiałem zainstalować nowego Windowsa (XP), lecz gdy go zainstalowałem po włączeniu CS’a mam ping dochodzący 900. Wszystkie programy zainstalowałem jak wcześniej, tylko zainstalowałem TuneUp 2012 , aby coś poradzić z pingiem ,ale nic to nie dało :(.

Więc moje pytanie jest takie: Co może przyczyną tak dużej zmiany???

Windows XP SP2 Professional

RAM : 512MB + 1024MB = 1536MB

Procesor : 2,4 MHz

Dysk Twardy : 1,6 TB (więc niema problemu :slight_smile:

Karta Graficzna : ATI Radeon Xpress 1200 576MB

Łącze : 4Mb/s czy jakoś tak w testach mam 4,5 :stuck_out_tongue:

Co może być przyczyną? Jedynie brak zainstalowanych sterowników do karty sieciowej, czasem korzystanie z “windowsowych” powoduje takie problemy. Choć i tak zapewne jest to wina serwerów na jakich grasz, lub nagłego spadku stabilności łącza internetowego.

Luki128b ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Sterowniki są dobre, ponieważ mam oryginalne dołączone do karty :stuck_out_tongue: taki ping mam na kazdym serwerze FFA/Cod: MW / Jailbreak itp. Łącze raczej nie to sie dzieje juz od ok. 4 dni , ale jakby był problem z łączem NETIA by mnie o tym powiadomiła

Na wszelki wypadek przeskanuj http://www.dobreprogramy.pl/Malwarebyte … 13117.html albo wstaw logi do działu Bezpieczeństwo, instrukcje:

zasady-wklejania-logow-forum-tytulowania-tematow-t253052.html

otl-gmer-rsit-dss-inne-instrukcje-t370405.html