Problem z pingiem

Witam. Nie wiem czy napewno dobry dzial wiec w razie W prosze o przeniesienie. Otoz od niedawna mam taki problem. Pewnego razu pobralem sobie program do robienia screenow z gier (nie pamietam juz dokladnie jaki) ale okazal sie byc slaby wiec odinstalowalem. Po odinstalowaniu okazalo sie ze pociagnal on ze soba pare innych rzeczy (Steam caly ze wszystkimi grami, Skype, Discord oraz CCleaner) Po ponownej instalacji wszystkiego w grach mam dziwnie duzy ping ktory uniemozliwia mi granie (zawsze mialem max 20ms teraz nie schodzi ponizej 100ms) Uprzedzajac pytania z lacza korzysta tylko jeden komputer, w procesach nie widze nic nowego, podejrzanego. Przeszukalem prawie cale google i nic nie moge znalesc. Nie wiem juz co moge zrobic. Skanowalem kompa antywirusem i adwcleanerem ale zaden z nich nie wykazal wirusa czy robaka.

A może coś gdzieś jeszcze pozostało, jakaś niespodzianka, koparka coś innego?

Format i reinstall może będzie najszybciej?

Wlasnie formatu chcialem uniknac. Bo nie chce mi sie od nowa pobieraz tylu Gb wszystkiego. Co do niespodzianki to nawet nie wim gdzie moge jej szukac

No to musisz dokładnie przeanalizować procesy i zarejestrować wszystkie połączenia sieciowe przychodzące i wychodzące…