Problem z pisaniem liter w Gif Designer

Mój problem polega na tym że, od pewnego czasu, gdy chciałem sobie zrobić gifa. Nie mogę wstawić lier (opcja gdzie wybiera się czcionkę, kolor, rozmiar itd, i wstawić na robiony właśnie gif. Załączam screena. Żeby dokładnie pokazać w czym problem wcześniej dałem tło zielone na “moim gifie”. Oznaczyłem na czerwono podgląd funcki wpisu liter (z prawej) oraz "wygląd roboczy mojego gifa. Widać tam że po prawej jest normalnie tekst, kolor itd… a na roboczym widac pomimo tego puste tło :frowning: . Zaznaczam że nawet dobrze znam ten program i wcześniej nie występował ten problem. Bo gdy dawałem napisy na gif to w obu (zaznaczonych) przezemnie okienkach roboczych był ten sam teks który pisąłem, tylko że w tym po prawej oczywiście nieco większy (podgląd). Ten kto sie zna na tym programie bedzie wiedział oco mi chodzi!

PS. Wiem że jest cos takiego jak obok “3D tekst jak”. “Simple tekst”, jednak zupełnie ta funkcja się nie nadaje na pisanie czegos w gifie :-x

Co mam zrobić? Dodam że myślałemże może jest coś nie takz tym programem i odinstalowałem i ściągnmąłem na nowo. Jednak po instalacji także działa z tym “felerem” :frowning:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pel … ee73c.html