Problem z pisaniem na klawiaturze

Mam dość spory problem, bo nie moge normalnie pisać. Wszystko co napisze musze potem edytowac, zanim wqyśle gdziekolwiek bo nie da sie tego czytac.

Chodzi o to, ze przy wciśnięciu literki “W” za każdym razem wyskakują mi dwie, a mianowicie “wq”. Ten sam problem jest przy literce “s”, wyskakuje zawsze “sa”. Klawiatura jest nowa, zakupiona wczoraj.

Skąd wqiem, ze to nie wina klawiatury? Bo wcześniejsza klawiatura też żle chodziła. Przy naciskaniu prawego shiftu pokazywał mi się znaczek “euro”, a lewego wył. mi sie komputer. Kiedyś było wszystko ok, i z dnia na dzien cos sie zepsuło i tak trwa i trwqa do dziś :?

nie chciałbym za bardzo robic formata. Mam windowsa xp.

Zobacz jak wygląda sprawa z językiem pisania

Haribo sprawdź czy masz prawidłowo ustawioną wersję językową klawiatury na polski programisty.

Jakie programy masz uruchamiane na starcie systemu ??

Być może, wina leży w przypisanych skrótach klawiaturowych w programie, który działa np. w tle.

W jakich sytuacjach występują te problemy ??

Haribo

Zobacz jeszcze tutaj

Pozdrawiam

W ustawieniach języka usunąć “angielski” na pewno a oprócz tego usunąć “polski 214” problemy powinny zniknąć

mam i mialem

hmmm avast i bearshare

wszędzie gdzie coś pisze… na gg, wordzie, notatniku, forum itd itd

coś mi się wydaje, że to jakiś wirus i dlatego nic nie moge na to poradzic. Narazie wróce do starej klawiatury, bo z tamtym znakiem euro dało sie jeszcze jakos życ, a teraz normalnie nie da się pisać. Jak nic nie poradze to zrobie formata w natepny weekend, oby tylko pomoglo.

A jak myslicie, moze pokasowac wszystkie programy jakie mam na kompie, muzyke, filmy itd?

wszystko usunąłem, zostawiłem tylko polski programisty, uruchomilem kompa ponownie i dalej to samo.

sa arenka, sa arna, my sa zka, sa amolot

wq kurzony, wq redny, wq ierny

tak to właśnie wygląda :?

To jest fizyczne uszkodzenie klawiatury. Ma jakieś zwarcia na szynach danych. Sprawdź ją w innym komputerze i będzie to samo. Jest też taka możliwość, że to klawiatura USB, a podłączasz ją poprzez przelotkę do PS2, wtedy też dzieją się czasami cuda.