Problem z pisaniem polskich znakow, klawisz alt nie dziala

Witam,

od wczoraj mam problem z uzyciem klawisza, lewego alt.

Nawet nie wiem kiedy to się stało…

 

Otoz, nie mogę pisać polskich znakow.

 

Gdy chce polaczyc np. Alt + A , wyskakuje mi po prostu A.

Gdy chce uzyc kombinacji CTRL + ALT + Delete… jest to nie możliwe, po prostu nic.

Przeszukalem wszystkie treści i nie mogę znaleźć rozwiązania… Wszystko dzialalo ale prawdopodobnie naklikałem cos na klawiaturze bądź odinstalowalem cos co moglo być istotne ?

 

Co do opcji regionalnych itp. wszystko ok. PL. Programisty oraz POL 214… Na jednym i drugim alt nie działa…

 

Shift + ~ + np. A. działa bo zamienia na ą.

 

Proszę o porady.

Specjalnie się zarejestrowałem z tego powodu, wiec jeżeli temat nie ten dzial albo podobny był proszę o nie zamykanie, przeniesienie bądź przekierowanie do innego tematu.

 

Pozdrawiam, czekam na odpowiedzi… dodam ze regedit.msc nie dotykałem, ale jeżeli jest szansa żeby z regedist ’ em cos zdzialac to proszę o info.

Wszystko ma prawo się po prostu zepsuć. W pierwszej kolejności to należy sprawdzić czy to jest uszkodzenie  tej klawiatury. Podłączyć inną i zobaczyć jak działa.  

Witaj, popraw proszę tytuł tematu tak aby wstępnie informował o problemie, użyj przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym dolnym rogu Swojego posta-> następnie skorzystaj z opcji Użyj pełnego edytora. Dziękuję za uwagę.

Tip: Unikaj słów: “problem”, “help”, “pomocy” i.t.p. Tego typu słowa nie spowodują szybszej reakcji a mogą odnieść odwrotny skutek od oczekiwanego, tytuł tematu ma być skróconym opisem Twojego posta- powodzenia.

Nie piszesz czy to laptop czy klawiatura do stacjonarnego, bo z laptopową to gorzej. Jeśli się nie boisz to spróbuj delikatnie podważyć ten klawisz Alt czymś płaskim, tak, żeby wyskoczył. Możliwe, że pod klawisz dostało się coś, nawet niedużego, co go blokuje. Jeśli nic tam nie ma, to tak jak pisał użytkownik j24 (jeśli to od stacjonarnego kompa) podłącz swoją klawiaturę u kogoś, od razu będziesz wiedział czy działa. Jeśli nie działa to wymiana, koszt zwykłej klawiatury na tyle nieduży, że naprawy nie mają sensu.

To jest laptop… Wiec wole nie probowac z podważaniem klawiszy.

Ten klawisz tak jakby jest “Disabled” i może trzeba gdzies go wlaczyc??

 

I to raczej jest cos z tym altem… Ale nie możliwe żeby się cos do niego dostalo, sprawdziłem, czysto.

 

kombinacje takie jak alt + F4 tez nie dzialaja.