Problem z Pixią i PP7 po reinstalacji systemu

Witam. Mam problem z programami do obróbki grafiki: PhotoFiltre 7 i Pixia. Świeżo po reinstalacji systemu, zarzuceniu wszystkich niezbędnych sterowników i programów, chciałem edytować jedną fotografię. Niestety w momencie próby użycia jakiegokolwiek narzędzia (nie ważne czy to pędzel, gumka czy rozmycie), po wciśnięciu lewego przycisku myszy, kursor zamienia się w łapkę odpowiedzialną za przesuwanie obrazu. W sterownikach wszystko ok, ustawienie w Pixii dla akcji lewego przycisku myszy jest DROP więc nie powinno być problemu. W systemowym paincie nie ma żadnych problemów. Mój sprzęt: Core Duo E6600 (3,06), 4GB RAM, GeForce 8800 GTX, Windows XP Home SP3 z niezbędnymi aktualizacjami (oryginał). Pierwszy raz coś takiego mam, jak ktoś wie co z tym zrobić proszę o pomoc. Reinstalacja Pixii i PP7 nie pomaga… Dzięki z góry za pomoc:)

piotr.cz.fdp ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.