Problem z plikami MP3. Wieża nie czyta płyt

Witam mam problem z wieża (SONY MHC-RG330) nie czyta mi płyt (nagrywam przez nero) musze nagrywac plyty Cd-Audio z limitem do 80 minut bo to jedyny sposob aby zadziałało. . Sprzet obsluguje pliki mp3 , lecz nagrywajac na plyte okolo 20 piosenek nie czyta ich. W Czym tkwi problem ?

prawdopodobnie źle nagrywasz Swoje płyty. jakie rozszerzenie mają pliki na płycie po nagraniu? wg danych wieża powinna rozpoznać do 150 folderów (albumów) lub do 300 pojedynczych plików mp3. zamiast nagrywać płyty audio, nagraj swoje mp3 jako zwykłe pliki (dane).

W instrukcji obsługi wieży powinno być napisane jak nagrywać mp3. Pliki, które nagrałeś mogą mieć np za długie nazwy albo zawierać znaki niedozwolone. Ale możliwe też, że np przy nagrywaniu nie “zamknąłeś” płyty, często wieże takich właśnie nie czytają.

Pliki maja format .mp3 czyli taki jaki jest dobry. Nagrywalem plyty jako dane i nic nie daje. Wyczytałem gdzies że nagrac trzeba jako CD (ISO). Chyba ze inaczej nagrywa sie płyty z plikami mp3

Nie ma czego takiego. Gdzie te bzdury czytałeś?

Jakie CD? Co ma ISO do tego? ISO jest to obraz płyty, po jego nagraniu z płyty w żaden sposób nie odczytasz czy “pośrednikiem” był obraz ISO czy nagrywane było bezpośrednio.

Nagrywaj jako dane, sprawdź nazwy plików pod kątem tego co napisał res , nie nagrywaj za dużo w jednym folderze, sprawdź czy płyta została zamknięta, Nagrywaj w trybie DAO.

Zmień program do nagrywania, Nero od dawna nie jest już “wyrocznią” w nagrywaniu płyt.

Jak tak nagram bedzie limit do 80 minut piosenek na plycie. Przesiadam sie na CDBurnerXp zobaczymy jak to wyjdzie.

Ale tylko w formacie AudioCD, w przypadku nagrywania jako pliki MP3 tego ograniczenia nie ma.

Działa ! Dziekuje za pomoc :slight_smile:

To chociaż się pochwal co i jak zrobiłeś, będzie to też informacja dla innych z podobnym problemem.

Nagrałem przez CDBurnXp.Normalnie płyte , ale zaznaczyłem jako Tryb DAO