Problem z plikami video

Ściągnąłem kilka teledysków i mam problem z odtworzeniem ich na DVD Pioneer VSX-D712.Nie czyta ich a nagrywarka je nagrywa poprawnie.Co zrobić żeby zmienić te pliki na takie które bedzie czytał odtwarzacz DVD. w instrukcji jest naisane że odtwarza tylko płyty DVD-R nagrane w formacie DVD Video.Pomóżcie proszę…

A w jakim formacie są sciągnięte teledyski ?? Jakiego programu używasz do nagrywania płyt ?? W Nero na przykład , trzeba użyć opcji --> Utwurz własny dysk DVD-Video .

Format niestety nieznany bo patrze na wlasciwosci i nie widze.Odtwarza Windows media player, Do nagrywania uzywam Proffesional Disc Creator

To żeby zobaczyć rozszerzenia plików Mój komputer>Narzędzia(góra)>Opcje folderów>I tam jedną linijke przed podpunktem Ukryte foldery i pliki masz. Ukryj znane rozszerzenia plików. Odznacz to i zastosuj(OK) i wtedy zobacz. Jak Ci to będzie później przeszkadzało to poprostu spowrotem zahacz i po problemie.

Rozszerzenie jest mpg

Złączono Posty : 17.01.2007 (Sro) 10:42

Rozszerzenie mpg

adam24

Złączono Posty : 17.01.2007 (Sro) 10:42

MPG znasz sie na tym? Bolo92

Niezabardzo, bo DVD sam nie mam wszystko w kompie odtwarzam :stuck_out_tongue: Ale ja szwagrowi przerabiam filmy z RMBV na avi i śmiga ;] poszukaj jakiegoś konwentera z MPG na AVI;] ja poszukam jak znajde co ciekawego(po teście) to Edytuje posta i Dam linka ;]

WinAvi Video Converter-prosty i polsku(spolszczenie w “pobieralni”) :mrgreen: