Problem z plikiem .DLL Rejestrem Exploler.exe

Witam. Mam problem odnośnie pliku drtwns32.dll i jeszcze jeden także z rozszerzeniem .dll

Na komputerze miałem zainstalowany antywirus Avast jednocześnie zainstalowałem Eseta eset wykrył kilka wirusów bez skanowania.

W celu usunięcia problemu kazał mi z restartować komputer.

Potem zaczął się okropnie mulić, że nie mogłem nic zrobić zamykałem pasek startu poprzez Menadzer zadan po wielu restartach i męczarni udało mi się oba odinstalować i zainstalowałem AVG Internet Antywirus on nic nie wykrywał, ale często się mulił przy avascie

teraz zainstalowałem Eseta i wykrył mi ponad 20 wirusów jak mam się ich pozbyć z komputera?

Ogólnie mam problemy z rejestrem ze starych plików.

Przykładowo niektóre pliki lub foldery przy kliknięciu prawym klawiszem myszy wyskakuje mi błąd drtwsn32

Przykład. Wchodzę w mój komputer klikam prawym klawiszem myszy i wyskakuje mi to :

http://www.wrzucaj.com/336784 musicie czekać 20 sekund aż będzie można pobrać zdjęcie :-x

Biorę zamknij bo poprzez DrTweak XP ustawiłem żeby automatycznie zamykał drtwsn32 czy coś podobnego może jakąś literówkę zrobiłem

i zostaje mi okienko exploler.exe klikam zamknij lub nie wysyłaj bo czasem inne mi wyskoczy okienko i zamyka mi ten folder w którym byłem i pasek startu nagle mi się włącza pasek startu ikonki po prawej stronie pasku przy godzinie sie po kolei pojawiają

Info o kompie

Microsoft Windows XP Professional

Wersja 2002

Dodatek Service Pack 3

Intel®

Pentium® 4 CPU 3.00Ghz 2X

Pamięć ram 1.00GB no i karta graficzna pewnie nie potrzebna ale 128 mb NVIDIA GeForce FX 5200

Proszę bardzo o pomoc jak uporządkować komputer.

Jak pozbyć się zbędnych komunikatów jak np. Deamon Tools

http://www.wrzucaj.com/210690

Chcę to zrobić bez formata bez jakich kolwiek reinstalek windowsa

Z góry dziękuję i czekam na pomoc.

Chciałem dodać że znalazłem jeszcze jeden plik który przyczynia się do tego prawego klawisza, że nie mogę nic zrobić

AppName: explorer.exe AppVer: 6.0.2900.5512 ModName: kernel32.dll

ModVer: 5.1.2600.5781 Offset: 00012afb

To wyskakuje przy

Nagłowek Exploler.exe

Wystąpił problem z aplikacją Exploler.exe i zostanie ona zamknięta.

Przepraszamy za kłopoty.

Jeżeli jesteś w trakcie pracy informacyjnej, nad którymi pracujesz mogły one zostać utracone.

Przekaż informację o tym problemie firmy Microsoft

itd itd i na dole mam do wyboru

Wyślij raport o błędach lub nie wysyłaj

Myślę ze szczegolowo wam to opisałem. :wink:

USUŃ AVASTA, AVG I ESETA, zapal CCleaner a potem zarzuć NOTRONA IS 2012 i zrób skan.

Jak będzie pytał o raport wyślij, a jutro update.

Ps (i sorki za OT): Wrzucaj zdjęcia na tinypic.com

Dodane 03.07.2012 (Wt) 10:36

Dodatkowo odinstaluj złom przez appwiz.cpl - jak nie pójdzie przez ccleanera.

Zaraz to zrobię. Czytałem, że też może być przez kodeki więc odinstalowałem wszystkie programy odwarzające i kodeki teraz będę robił reset i zainstaluje K Litle czy coś takiego z kodekami na nowo. Jak coś to dam znać dzięki za pomoc.

Mam pytanie co do CClenera bo tam

pierwsza zakładaka Cleaner i windows i tam jest zaawansowane jak

Stare dane Prefect

Pamięć podręczna kolejności w menu

itd to wszystko dosłownie zaznaczyć w CCleanerze? i wyczyścić?

Co do kodeków: wrzuć VLC Media Player i wszystko ci odpali.

Jak chodzi o CCleanera, zaraz ci powiem…

Dodane 03.07.2012 (Wt) 16:14

Zakładka Windows:

Internet Explorer: wszystko

Windows Explorer: wszystko oprócz haseł sieciowych

System: wszystko oprócz cache DNS i czcionek i skrótów

Zaawansowane: tylko Prefetch

Zakładka Programy:

Przeglądarki: wszystko

Programy: wszystko

Internet: nic

Multimedia: nic

Narzędzia: wszystko

Windows: nic

Tłumaczenia mogą być nie za dobre, ale ja mam cc po angielsku.

No to się spóźniłeś :wink: Skanowałem już Nortonem i wykryło jakieś tam trojany itd wyczyścić rejestr za pomocą nortona?

A może podmienić te pliki kelner32.dll drwatson i drtwsn32.dll ? maszmoże zdrowe pliki?

http://www.google.com/search?client=opera&rls=pl&q=kernel32.dll&sourceid=opera&ie=utf-8&oe=utf-8

http://www.filerepair.ca/DLL-EXE-downloads/d/dr/drwtsn32.exe-Download-File-drwtsn32.exe.html

Google to co? :wink:

Nortonem rejestru nie przeczyścisz, proponowałem ci przecież Internet Security. Zrób w Cleanerze co ci proponowałem. A wirusy usuń. Potem zrób skan z naprawieniem w OTL, gdzieś na forum jest temat: POSTĘPUJ JAK W TEMACIE, LECZ ZAMIAST “SKAN” WCIŚNIJ “SPRZĄTANIE”

Narobiłeś sobie jesieni średniowiecza na kompie, w końcu skończy się formatem.

Teraz zobaczyłem Nortonem IS nie zrozumiałem zainstalowałem Nortona 360 to te wirusy z kwarantanny mam usunąć tak? Robiłem już Naprawianie OTL słuchaj da radę skontaktować się na gg? Pokierujesz mnie po kolei. Nie chce niczego zepsuc a zalezy mi na naprawie.