Problem z plikiem .MSI i Instalatorem Windows

Witam,

Mam pewien problem. Otóż kiedy chcę zainstalować grę, której instalator zawiera plik w formacie .msi, który obsługuje Instalator Windows, ukazuje mi się takowy komunikat;

“Nie można otworzyć pakietu instalacyjnego. Skontaktuj się z producentem aplikacji w celu weryfikacji, czy to jest prawidłowy pakiet Instalatora Windows.”

Spędziłem dziś nad tym cały dzień, niestety bez rezultatu. Próbowałem miliardy sposobów które miały pomóc, w tym te z support.microsoft.com, ale niestety klapa :/. Wie ktoś może jak to rozwiązać ? Dzięki za odpowiedzi, jeśli oczywiście takowe się znajdą :).

Z tego co zauważyłem to instalatora gry zawsze muszę uruchomić z autorunu lub z setup.exe bo jak próbowałem z pliku z rozszerzeniem *.msi to zawsze wywalało jakieś błędy. Dobrze byłoby gdybyś podał nazwę gry której nie udało ci się zainstalować.

Uzyj aplikacji z punktu 6 poradnika Rozwiązywanie problemów z instalacją oprogramowania MSI

Jest to gra Sacred 2.

Co do Clean Up’a to wcześniej polecono mi usunięcie wszystkiego co tam było, tak też poczynałem, niestety nie podziałało :expressionless: Dzięki za szybkie odpowiedzi + proszę o dalsze wskazówki :wink:

Blizzard04 ,

http://www.microsoft.com/downloads/deta … d056d6f9f4

Agaton, zainstalowałem plik o wadze 25mb, niestety efekt ten sam. Dalej proszę o pomoc.

A może jest możliwość zainstalowania gry z pominięciem tego ?

Pytanie też czy gra jest legalna, bo jak instalujesz z lewego obrazu ISO, uszkodzonego to mogą takie historie być jak tutaj.