Problem z plikiem MSVCR90.dll podczas włączania gry XenoXMT2

Witam.Mam problem z MSVCR90.dll. Gdy włączam grę XenoXMT2 wyskakuje mi błąd , Uruchomienie tej aplikacji nie powiodło się, ponieważ nie znaleziono MSVCR90.dll. Ponowne zainstalowanie aplikacji może naprawić ten problem. Próbowałem od nowa instalować i nic. Podobno program NET Fromework pomaga ale on nie chce mi się zainstalować. 2 dni temu formatowałem system i to właśnie od tych 2 dni mam ten błąd. Gdy posiadałem stary system to wszystko chodziło w 100%.

 

Pomoże ktoś ?

 

System : Windows XP Proffesional

Zainstaluj Service Pack 3 i Internet Explorer 8

I wtedy zainstalować od nowa Xenoxa ? Czy wtedy mam zainstalować tego NET Fromework ?

 

Dlatego też proszę, korzystając z przycisku Edytuj i opcji Użyj pełnego edytora , dokonać korekty tytułu, tak aby konkretnie mówił o problemie.

W przeciwnym razie temat trafi do Kosza.

Jeżeli chodzi o plik MSVCR90.dll to bardziej pasuje brak Visual C++ 2008 lub 2010.

http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=5582

http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=5555

Mam Visuala 2010

Jeśli masz tego visuala C++ 2010, to włącz internet explorer i ponownie zainstaluj z microsoftu, z tym, że w pierwszym oknie kreatora zaznaczasz opcję naprawy. Z internet explorera można bezpośrednio instalować, bez pobierania aplikacji, a wystarczy, gdy instalator naprawi, czyli tak naprawdę, to podmieni pliki i uzupełni braki. Jeśli to nie usunie problemu, to tak samo trzeba naprawić visuala C++ 2008.

 

Gdy masz w opcjach folderów odznaczone ukrywanie chronionych, odznaczone ukrywanie rozszerzeń i zaznaczone pokazywanie ukrytych plików i folderów, to możesz w C/Windows w folderze INSTALLER znaleźć instalatory visuali C++. Po znalezieniu wybiera się z PPM drugą od góry opcję naprawy. Instalatory poprawek nie mają opcji naprawy, zresztą, przy każdej pozycji, gdy najeżdża się kursorem, wyświetla się szczegółowa informacja.

zainstaluj net fromework i reinstal gry