Problem z plikiem pdf na stronie www

Witam

Mam pewien problem, potrzebuję poczytac pewne informacje, a dokładniej wykłady jakiegoś doktora z politechniki poznańskiej, które zamieścił na swojej stronie. Lecz za każdym razem jak próbuje otworzyć plik woła mi o nazwę użytkownika i hasło.

Czy jest taka mozliwość, żeby nie znając hasła i nazwy użytkownika zobaczyć te pdfy?

Bardzo zalezy mi na tym, nie są to jakies poufne informacje, czy coś wtym stylu. Są to poprostu ciekawe wykłady o tematyce technicznej, z których wiedza książkowa jest mizerna, a chciałbym coś własnie poczytaćna ten temat.

Jeśli jest taka możliwość, bardzo prosze o osoby znające odpowiedz o kontakt na PW, ewentualnie odpowiedz tutaj.

Z góry dzieki.

Dla zgodności z regulaminem forum, prawem i sumieniem, poproś owego doktora o możliwość skorzystania z tych materiałów. Doktorzy to mili ludzie myślę, że Tobie pomoże.

Chyba raczej sie nie otworzy, a jakim programem chcesz to otworzyć?

bardzo chętnie zrobił bym to osobiscie, jednak kontakt z tym panem jest niemozliwy i to jest problem. Gdyby była opcja kontaktu nie próbowałbym kombinować jak kóń po górę.

Nie mam bladego pojęcia jak się za to zabrać, ja jestem mechanik samochodowy, a nie informatyk :stuck_out_tongue:

A nie ma na stronie uczelni podanego adresu poczty do niego? Podaj namiary do tej strony z tymi plikami, to poszukamy gościa.

PS A na jaki temat poszukujesz materiałów?

Tu jest link do jego materiałów:

http://www.grzegorzslaski.pl/SSIKP_SUM/ … IC_SUM.htm

Jest wiele tematów, które chętnie bym poczytał, bo w książkach niewiele jest na takie tematy.

Poszukuję materiałów wszelkiego rodzaju o hamulcach elektrohydraulicznych SBC, elektropeunatycznych i elektromechanicznych, ogólnie materiałów o układach hamulcowych, dynamice ruchu pojazdu itd. Na necie tego jak na lekarstwo :frowning: albo szukać nie umiem.

Napisz do niego, mail podał. Są to wykłady dla studentów, więc może da Tobie dostęp: http://www.grzegorzslaski.pl/

Pisałem, dzwoniłem, brak jakiejkolwiek odpowiedzi :frowning: