Problem z plikiem Program.RPT

Witam . Od pewnego czasu na komputerze wyskakuje mi plik o naziwe Program.rpt i ze mam zmienic jego nazwe na Program1.rpt i tak wkolko . Mysle ze jest to stworzone poprzez Gothica II Ktorego aktualnie mam na komputerze . Gdy zmienie nazwe tego pliku i Wchodze do gry Wyskakuje kolejny problem o nazwe Access Violation . Na prosbe moge dostarczyc screnny tych dwoch bledow .

Paciorek , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Instalowałeś ostatnio jakiś dodatek do gry?

Jak tak to przeinstaluj dodatek (lub grę jak nie instalowałeś dodatku):

Odinstaluj,

Restart komputera,

Menu Start->Wyszukaj->Wpisujesz Gothic i usuwasz co jest związane z grą.

Przeczyść rejestr http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … r+2.06.567 - opcja rejestr.

Instalujesz ponownie dodatek czy też grę.

Tak mialem dodatek Noc Kruka . ale wtedy takze wystepowal ten blad . i usunolem calegop gothica 2 i noc kruka po czym zainstalowalem samego gothica 2 . i zagralem raz . wylaczylem gre . i potem juz do gry nie moge wejsc przez te bledy .

Gra jest co dopiero przeinstalowana , raz na niej zagralem . CCleaner codziennie czyszcze rejestry itp . Ale ok zrobie tak jak mowisz odinstaluje i zainstaluje .

Post 2

Okej zainstalowalem gothica 2 bo jego usunieciiu . Wlaczyc gre czy przedtym jakes czynnosci wykonac ?

Paciorek , jeszcze raz proszę - popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Poza tym nie pisz posta pod postem. Jeśli chcesz coś dopisać również skorzystaj z przycisku zmień.

Trzecia sprawa - na forum piszemy po polsku, oznacza to używanie polskich liter. Popraw wszystkie swoje wcześniejsze posty dostosowując je do tej zasady.

Jest to ostatnia prośba.

Jeśli się do niej nie zastosujesz temat poleci do śmietnika.

Jak wykonałeś te czynności, które podałem wcześniej, to tak.